LEASECOM GROUP S.R.L.
CUI 28583443 · J2011000697022
LEASECOM GROUP S.R.L. are CUI 28583443, nr. de înregistrare J2011000697022, înmatriculată pe 02.06.2011. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7820. În 2016: cifră de afaceri 62.721 lei, profit net 6.693 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -348 lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 62.721 | 417.947 | 1.001.787 | 1.510.448 | 450.800 | 529.024 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.992 | 0 | 0 | 0 | 7 | 62.741 | 418.437 | 1.003.160 | 1.513.932 | 451.655 | 529.705 |
| Cheltuieli totale | 348 | 348 | 2.595 | 4.511 | 271 | 4.110 | 483 | 578 | 689 | 54.166 | 403.679 | 956.521 | 1.478.152 | 451.964 | 516.389 |
| Profit / pierdere brută | -348 | -348 | -2.595 | -4.511 | 1.721 | -4.110 | -483 | -578 | -682 | 8.575 | 14.758 | 46.639 | 35.780 | -309 | 13.316 |
| Profit / pierdere netă | -348 | -348 | -2.595 | -4.511 | 1.721 | -4.110 | -483 | -578 | -682 | 6.693 | 10.538 | 39.154 | 27.941 | -309 | 11.185 |
| Active circulante | 83.467 | 83.815 | 84.163 | 86.758 | 93.770 | 92.877 | 94.988 | 95.523 | 96.102 | 97.363 | 94.123 | 160.228 | 171.719 | 96.766 | 78.952 |
| Creanțe | 50.952 | 50.952 | 50.952 | 52.076 | 92.797 | 92.133 | 92.135 | 82.403 | 82.390 | 72.320 | 50.349 | 11.051 | 113.360 | 3.178 | 1.805 |
| Casa și conturi la bănci | 32.515 | 32.863 | 33.211 | 34.682 | 973 | 744 | 2.853 | 13.120 | 13.712 | 25.043 | 43.774 | 149.177 | 58.359 | 93.588 | 77.147 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.500 | 3.328 | 1.329 | 1.380 | 1.382 | 1.961 | 5.414 | 82.057 | 132.702 | 85.690 | 67.567 |
| Capitaluri proprii | 83.467 | 83.815 | 84.163 | 86.758 | 91.270 | 89.549 | 93.659 | 94.143 | 94.720 | 95.402 | 88.709 | 78.171 | 39.017 | 11.076 | 11.385 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 09.07.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 7820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LEASECOM GROUP S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2011000697022 |
| EUID | ROONRC.J2011000697022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-06-02 |
| Sediu social | Str. Hector, 34, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. HECTOR, NR.34 |
| Telefon | 0747031062 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIOVIT TRADE SRL | 21 m |
| ECOEM S.R.L. | 21 m |
| NEXT WAYS S.R.L. | 21 m |
| CARIMI BB AGENCY SRL | 58 m |
| NINKO S.R.L. | 68 m |
| PYOMA LOGISTIC S.R.L. | 73 m |
| YOP TRANSPORT SRL inactiv | 73 m |
| EBRIO NET.COM SRL inactiv | 105 m |
| MUSIC4PARTY SRL | 107 m |
| ANCA FLO FINISAJE S.R.L. | 114 m |
| CUBE INVESTMENTS S.R.L. | 120 m |
| Q PERFORMANCE CONSULTING S.R.L. | 121 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7820 | 2022 – 2025 |
| 4616 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08