GEMINI SOFTWARE SRL
CUI 28612247 · J2011001541122 · dizolvare
GEMINI SOFTWARE SRL are CUI 28612247, nr. de înregistrare J2011001541122, înmatriculată pe 09.06.2011. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2023: cifră de afaceri 28.535 lei, profit net 46.115 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -4 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 28.535 | 881.876 | 561.401 | 568.703 | 471.585 | 486.934 | 474.523 | 363.324 | 278.869 | 291.435 | 201.752 | 242.313 | 125.843 |
| Venituri totale | 317 | 1.527 | 109.678 | 883.620 | 561.401 | 568.703 | 472.542 | 493.434 | 474.523 | 363.612 | 278.869 | 291.439 | 206.097 | 247.812 | 126.769 |
| Cheltuieli totale | 4.300 | 2.798 | 55.684 | 662.514 | 135.619 | 125.334 | 167.468 | 158.225 | 85.020 | 91.869 | 47.238 | 39.759 | 47.546 | 31.367 | 15.204 |
| Profit / pierdere brută | -3.983 | -1.271 | 53.994 | 221.106 | 425.782 | 443.369 | 305.074 | 335.209 | 389.503 | 271.743 | 231.631 | 251.680 | 158.551 | 216.445 | 111.565 |
| Profit / pierdere netă | -3.983 | -1.304 | 46.115 | 212.447 | 420.280 | 438.004 | 300.349 | 330.275 | 378.090 | 260.835 | 223.265 | 242.937 | 152.368 | 209.011 | 107.762 |
| Active imobilizate | — | — | — | 13.281 | 548.039 | 569.608 | 611.906 | 647.557 | 618.306 | 656.676 | 526.671 | 545.032 | 559.118 | 55.198 | — |
| Active circulante | 21.366 | 23.922 | 79.974 | 285.442 | 82.739 | 110.641 | 71.918 | 331.316 | 63.339 | 20.526 | 178.608 | 234.406 | 17.088 | 274.794 | 119.741 |
| Stocuri | — | — | — | — | 483 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 8.492 | 8.492 | 8.492 | 285.197 | 44.675 | 42.011 | 36.077 | 35.352 | 27.599 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 12.874 | 15.430 | 71.482 | 245 | 37.581 | 68.630 | 35.841 | 295.964 | 35.740 | 20.526 | 178.608 | 234.406 | 17.088 | 274.794 | 119.741 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 713 | 5.205 | 4.604 | 4.741 | 319 | 197 | 246 | 476 | — |
| Datorii | 1.428 | 0 | 400 | 86.036 | 25.865 | 42.982 | 22.951 | 275.473 | 307.919 | 62.942 | 21.117 | 67.356 | 107.110 | 13.495 | 11.779 |
| Capitaluri proprii | 19.938 | 23.922 | 79.574 | 212.687 | 604.913 | 637.267 | 661.586 | 708.605 | 378.330 | 619.001 | 684.481 | 712.279 | 469.342 | 316.973 | 107.962 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.06.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GEMINI SOFTWARE SRL |
| Nr. reg. com. | J2011001541122 |
| EUID | ROONRC.J2011001541122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-06-09 |
| Sediu social | Aleea Mestecenilor, 3, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA MESTECENILOR, NR.3, AP.7 |
| Telefon | 0741173276 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ROM PLAIURI COMERT SRL | aceeași clădire |
| SPANU STUDIO PROIECTARE SI URBANISM SRL | aceeași clădire |
| DVA INTELTECH S.R.L. | 36 m |
| GYNOPRIMA MEDICAL S.R.L. | 36 m |
| MELODROM MUSIC S.R.L. | 36 m |
| MG MEDICAL SRL | 36 m |
| MULTI LEVEL TRADE IMPEX SRL inactiv | 36 m |
| NEXT TREND SRL inactiv | 36 m |
| PROFORM SRL | 36 m |
| SENTEC SRL | 36 m |
| VIOPLANT PRODIMPEX SRL inactiv | 36 m |
| 380 V SRL | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 227853 | CORIONI 91 IMPORT EXPORT SRL |
| 7946040 | ROM PLAIURI COMERT S.R.L. |
| 24501742 | CHIRCULESCU IULIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 28677815 | CHIOREAN I CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25