ATOZ BEST SERVICES SRL
CUI 28639137 · J2011007402405
ATOZ BEST SERVICES SRL are CUI 28639137, nr. de înregistrare J2011007402405, înmatriculată pe 16.06.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7414. În 2025: cifră de afaceri 5.957.667 lei, profit net 509.513 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6,0 mil lei · mediana 172 mii lei | de 35× mediana |
| Profit net | 510 mii lei · mediana 31 mii lei | de 16× mediana |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 8.6% · mediana 23.7% | 36% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,2 mil lei · mediana 176 mii lei | 677% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.957.667 | 8.311.442 | 3.908.000 | 3.513.489 | 3.251.234 | 4.505.781 | 4.733.670 | 1.339.026 | 1.631.220 | 937.759 | 407.710 | 349.264 | 297.496 | 302.483 | 117.497 |
| Venituri totale | 6.052.392 | 8.315.466 | 3.909.088 | 3.514.117 | 3.251.342 | 4.591.618 | 4.733.670 | 1.347.429 | 1.631.220 | 937.759 | 408.152 | 349.264 | 297.496 | 302.483 | 117.497 |
| Cheltuieli totale | 5.426.591 | 8.094.607 | 3.657.099 | 2.707.589 | 2.639.990 | 3.923.376 | 4.011.902 | 1.129.556 | 1.305.885 | 890.070 | 406.600 | 360.302 | 300.500 | 231.469 | 134.908 |
| Profit / pierdere brută | 625.801 | 220.859 | 251.989 | 806.528 | 611.352 | 668.242 | 721.768 | 217.873 | 325.335 | 47.689 | 1.552 | -11.038 | -3.004 | 71.014 | -17.411 |
| Profit / pierdere netă | 509.513 | 176.993 | 234.459 | 775.422 | 582.741 | 626.894 | 674.431 | 204.399 | 309.023 | 41.305 | 1.230 | -11.038 | -3.004 | 62.438 | -17.411 |
| Active imobilizate | 466.734 | 561.662 | 172.548 | 178.122 | 211.856 | 246.638 | 101.102 | 78.805 | 126.717 | 169.266 | 36.664 | 36.825 | 22.557 | 36.430 | 483 |
| Active circulante | 2.075.677 | 1.339.421 | 1.023.305 | 1.284.218 | 1.037.718 | 1.679.357 | 1.500.005 | 679.782 | 453.498 | 196.381 | 72.823 | 28.677 | 32.593 | 40.242 | 40.747 |
| Stocuri | 1.240.609 | 881.342 | 613.851 | 354.973 | 361.063 | 575.891 | 377.900 | 178.011 | 38.588 | 79.000 | 15.826 | 9.259 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 585.390 | 338.208 | 306.228 | 599.989 | 75.961 | 476.841 | 312.630 | 375.408 | 285.849 | 55.090 | 12.770 | 15.127 | 14.518 | 13.414 | 31.210 |
| Casa și conturi la bănci | 117.286 | 104.871 | 103.226 | 312.256 | 181.194 | 626.625 | 809.475 | 126.363 | 129.061 | 62.291 | 44.227 | 4.291 | 18.075 | 26.828 | 9.537 |
| Cheltuieli în avans | 12.777 | 13.779 | 5 | 4.334 | 5 | 381 | 1.321 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Datorii | 2.045.435 | 1.369.038 | 612.686 | 691.012 | 571.861 | 1.249.242 | 838.232 | 171.444 | 197.471 | 291.926 | 77.071 | 34.317 | 12.927 | 31.445 | 58.441 |
| Capitaluri proprii | 509.753 | 545.824 | 583.172 | 775.662 | 677.718 | 677.134 | 764.196 | 587.143 | 382.744 | 73.721 | 32.416 | 31.185 | 42.223 | 45.227 | -17.211 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.06.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7414 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATOZ BEST SERVICES SRL |
| Nr. reg. com. | J2011007402405 |
| EUID | ROONRC.J2011007402405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-06-16 |
| Sediu social | Str. Şoimului, 42, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ŞOIMULUI, NR.42 |
| Telefon | 0723378032 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SOIMUL SPEED S.R.L. | aceeași clădire |
| EXPERT DENTAL SERVICE SRL | 19 m |
| A&G PERFORMANCE TOTAL SRL | 23 m |
| MARIPAN GABI SRL inactiv | 29 m |
| MASCO BIO S.R.L. | 32 m |
| MAXI-MIX PRO TRANS SRL | 40 m |
| ELVIANDRA CONCEPT S.R.L. | 42 m |
| MEGA SAVAN SRL inactiv | 42 m |
| INSTAL PROM TRADING CRIPTO S.R.L. | 47 m |
| AMO PROSPERITY SRL inactiv | 58 m |
| CROM INVEST METAL SRL | 58 m |
| DELTA ABA PARTS SRL | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7410 | 2018 – 2025 |
| 8130 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (33)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25