MLM INSTANT REPARAŢII SRL
CUI 28648666 · J2011000481012
MLM INSTANT REPARAŢII SRL are CUI 28648666, nr. de înregistrare J2011000481012, înmatriculată pe 17.06.2011. Sediul social e în Sat Drâmbar, Comuna Ciugud, jud. Alba. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4783. În 2025: cifră de afaceri 378.169 lei, profit net 6.962 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 378 mii lei · mediana 199 mii lei | 190% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 3 mii lei | 246% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 1.8% · mediana 1.6% | 113% din mediană |
| Cifră pe salariat | 378 mii lei · mediana 224 mii lei | 169% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 378.169 | 297.987 | 278.850 | 292.410 | 288.166 | 285.894 | 219.916 | 29.480 | 23.110 | 49.684 | 9.400 | 420 | 0 | 4.510 | 3.890 |
| Venituri totale | 526.949 | 410.613 | 400.202 | 497.275 | 342.056 | 394.391 | 318.514 | 32.680 | 23.110 | 49.699 | 9.400 | 420 | 0 | 4.510 | 3.890 |
| Cheltuieli totale | 512.857 | 395.367 | 379.723 | 477.836 | 273.987 | 313.061 | 271.380 | 44.461 | 10.073 | 13.275 | 4.127 | 217 | 150 | 10.243 | 12.600 |
| Profit / pierdere brută | 14.092 | 15.246 | 20.479 | 19.439 | 68.069 | 81.330 | 47.134 | -11.781 | 13.037 | 36.424 | 5.273 | 203 | -150 | -5.733 | -8.710 |
| Profit / pierdere netă | 6.962 | 12.628 | 17.830 | 16.954 | 66.386 | 78.732 | 44.935 | -12.172 | 12.344 | 34.934 | 4.991 | 190 | -150 | -5.733 | -8.710 |
| Active imobilizate | 16.758 | 12.171 | 14.123 | 3.547 | 3.271 | — | — | — | 0 | 0 | 62 | 212 | 362 | 512 | 663 |
| Active circulante | 483.283 | 437.102 | 344.409 | 275.604 | 195.885 | 127.021 | 126.420 | 25.596 | 13.139 | 28.389 | 841 | 20 | 44 | 44 | 149 |
| Stocuri | 445.415 | 385.270 | 292.843 | 265.138 | 179.689 | 96.428 | 123.123 | 24.457 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 181 | — | 1.946 | 1.550 | 117 | 780 | 370 | — | 350 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 37.687 | 51.832 | 49.620 | 8.916 | 16.079 | 29.813 | 2.927 | 1.139 | 12.789 | 28.389 | 841 | 20 | 44 | 44 | 149 |
| Cheltuieli în avans | 7.977 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 311.688 | 259.905 | 181.792 | 101.762 | 8.722 | 2.972 | 81.104 | 25.215 | 586 | 2.668 | 10.116 | 14.435 | 14.799 | 14.799 | 9.322 |
| Capitaluri proprii | 196.330 | 189.368 | 176.740 | 177.389 | 190.434 | 124.049 | 45.316 | 381 | 12.553 | 25.721 | -9.213 | -14.203 | -14.393 | -14.243 | -8.510 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.06.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 4783 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MLM INSTANT REPARAŢII SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000481012 |
| EUID | ROONRC.J2011000481012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-06-17 |
| Sediu social | Str. Mureşului, 70, Sat Drâmbar Com. Ciugud, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, SAT DRÂMBAR COM. CIUGUD, STR. MUREŞULUI, NR.70, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BETON EXPERT PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| PETRAȘCU CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| TOTO AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| KLAR FUN SRL inactiv | 491 m |
| MEGA PROVIDENT SRL inactiv | 836 m |
| ZORITEX PRIMEXPORT VOLT SRL inactiv | 836 m |
| CORAND COMPANY SRL | 837 m |
| PEMA ELECTROTEHNIC SRL | 1.052 m |
| ATLAS IMOBILIARE SRL | 1.119 m |
| BEST BUSINESS OFFICE SRL | 1.119 m |
| EXTRABIT SRL | 1.119 m |
| GREEN ROLL & PLANTS S.R.L. | 1.119 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4783 | 2025 |
| 4520 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25