OVI & YANIS SERVICE SRL
CUI 28654749 · J2011007556405
OVI & YANIS SERVICE SRL are CUI 28654749, nr. de înregistrare J2011007556405, înmatriculată pe 20.06.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 102.197 lei, pierdere netă 91.115 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 102 mii lei · mediana 221 mii lei | 46% din mediană |
| Profit net | -91 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -89.2% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 102 mii lei · mediana 141 mii lei | 72% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 102.197 | 199.130 | 155.763 | 288.479 | 199.667 | 282.199 | 216.474 | 171.829 | 106.758 | 92.277 | 69.997 | 62.367 |
| Venituri totale | 102.197 | 269.130 | 285.763 | 328.479 | 199.667 | 282.199 | 216.474 | 171.829 | 106.758 | 92.277 | 70.297 | 62.392 |
| Cheltuieli totale | 193.312 | 267.277 | 273.132 | 466.633 | 193.960 | 209.933 | 153.106 | 163.017 | 97.942 | 96.258 | 75.437 | 62.398 |
| Profit / pierdere brută | -91.115 | 1.853 | 12.631 | -138.154 | 5.707 | 72.266 | 63.368 | 8.812 | 8.816 | -3.981 | -5.140 | -6 |
| Profit / pierdere netă | -91.115 | 1.328 | 9.773 | -141.439 | 3.726 | 69.445 | 61.664 | 8.388 | 6.681 | -5.865 | -5.140 | -1.972 |
| Active imobilizate | 79.508 | 113.583 | 123.677 | 123.677 | 7.282 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 111.635 | 49.428 | 201.500 | 303.098 | 563.805 | 475.390 | 182.333 | 43.579 | 23.160 | 31.594 | 47.559 | 48.969 |
| Stocuri | 59.911 | 12.400 | 26.865 | 9.994 | 62.978 | 212 | 212 | 170 | 170 | 170 | 4.202 | 4.032 |
| Creanțe | 43.812 | 31.820 | 166.576 | 284.616 | 520.848 | 494.971 | 243.961 | 54.603 | 20.486 | 12.401 | 41.421 | 44.495 |
| Casa și conturi la bănci | 7.912 | 5.208 | 8.059 | 8.488 | -20.021 | -19.793 | -61.840 | -11.194 | 2.504 | 19.023 | 1.935 | 442 |
| Cheltuieli în avans | 7.114 | 13.445 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 6 | 6 |
| Datorii | 297.465 | 196.945 | 346.994 | 458.365 | 420.498 | 328.527 | 101.131 | 24.041 | 12.010 | 27.126 | 61.031 | 50.218 |
| Venituri în avans | 12.397 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -111.605 | -20.489 | -21.817 | -31.590 | 150.589 | 146.863 | 81.202 | 19.538 | 11.150 | 4.468 | -13.466 | -1.243 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.06.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OVI & YANIS SERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J2011007556405 |
| EUID | ROONRC.J2011007556405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-06-20 |
| Sediu social | Str. Luntrei, 3, CAM. 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR LUNTREI, NR.3, CAM. 1, BL.10, SC.1, ET.3, AP.18 |
| Telefon | 0766474210 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&I MARKETLINE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX INSTAL IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDRAMI EXCLUSIVE INTERNAŢIONAL SRL | aceeași clădire |
| ARHICONT EXPERT SRL | aceeași clădire |
| ASMAINFO TOTAL SRL | aceeași clădire |
| ASOCIATIA EUROPEANA PENTRU PROTECTIA OMULUI SI PROTECTIA COPILULUI | aceeași clădire |
| BENLI DENIZ IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST TOP STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| BIAO 2000 IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUILD FAST GROUP CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CINF CARPET HOME S.R.L. | aceeași clădire |
| CONFECTION BUSINESS LOGISTIC SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (29)
Sunt 29 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Bucureşti
| 159 | FRIGOTEHNICA S.A. |
| 7742 | CLIMTEH SRL |
| 12870 | TERMOTEST IMPEX SRL |
| 18830 | FUTURE LINE INSTAL SRL |
| 39620 | ELAMI TECHNICS SRL |
| 42111 | VLADONE COMEXIN SRL |
| 43060 | C.M.P.R. IMPORT-EXPORT SRL |
| 324945 | SINCOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25