UNIBOX SRL
CUI 28675288 · J26/705/2011
UNIBOX SRL are CUI 28675288, nr. de înregistrare J26/705/2011, înmatriculată pe 22.06.2011. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2024: cifră de afaceri 41.000 lei, pierdere netă 18.523 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -60 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 41.000 | 27.000 | 10.000 | — | 35.000 | 600 | 33.500 | 44.227 | 12.400 | — | 0 | 6.214 | 158.042 | 7.800 |
| Venituri totale | 0 | 41.000 | 27.000 | 10.000 | 0 | 35.000 | 600 | 33.500 | 44.227 | 12.400 | 0 | 0 | 10.064 | 158.053 | 7.800 |
| Cheltuieli totale | 59.508 | 59.508 | 50.971 | 37.428 | 37.516 | 44.525 | 34.575 | 23.861 | 21.178 | 17.505 | 814 | 814 | 21.044 | 209.311 | 11.015 |
| Profit / pierdere brută | -59.508 | -18.508 | -23.971 | -27.428 | -37.516 | -9.525 | -33.975 | 9.639 | 23.049 | -5.105 | -814 | -814 | -10.980 | -51.258 | -3.215 |
| Profit / pierdere netă | -59.508 | -18.523 | -24.241 | -27.528 | -37.516 | -9.850 | -33.980 | 9.304 | 22.607 | -5.353 | -814 | -814 | -11.106 | -51.258 | -3.215 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 271 | 1.085 | 1.899 | 6.046 | 385 |
| Active circulante | 3.552 | 3.552 | 3.507 | 3.449 | 3.529 | 3.621 | 2.804 | 2.139 | 2.557 | 2.348 | 2.225 | 2.242 | 2.242 | 865 | 8.063 |
| Creanțe | 3.194 | 3.194 | 3.194 | 3.194 | 3.194 | 3.194 | 1.944 | — | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 358 | 358 | 313 | 255 | 335 | 427 | 860 | 2.139 | 557 | 348 | 225 | 242 | 242 | 865 | 8.063 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 144 |
| Datorii | 254.445 | 194.937 | 176.369 | 152.070 | 124.622 | 87.198 | 76.531 | 41.886 | 51.607 | 74.708 | 69.503 | 69.520 | 69.520 | 61.184 | 11.607 |
| Capitaluri proprii | -250.893 | -191.385 | -172.862 | -148.621 | -121.093 | -83.577 | -73.727 | -39.747 | -49.050 | -72.360 | -67.007 | -66.193 | -65.379 | -54.273 | -3.015 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.06.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | UNIBOX SRL |
| Nr. reg. com. | J26/705/2011 |
| EUID | ROONRC.J26/705/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-06-22 |
| Sediu social | Bld. 1 Decembrie 1918, 6, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.6, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| D&D BEST INVEST SRL | aceeași clădire |
| HELIO ADVERTISING SRL inactiv | aceeași clădire |
| DECOLILA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECO AERO TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| B&G COMIMPEX SRL | 25 m |
| ETOM GRAPHICS S.R.L. | 25 m |
| MAYA PHARM SRL inactiv | 25 m |
| TC NC THERMOPLUS S.R.L. | 25 m |
| WHITEBRIDAL S.R.L. | 25 m |
| DIGITAL ITEM DISTRIBUTION S.R.L. | 54 m |
| ALIVERA COM SRL inactiv | 56 m |
| COMDIN SRL | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 25279351 | HELIO ADVERTISING S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08