MALUCOS SRL
CUI 28690750 · J2011001195161
MALUCOS SRL are CUI 28690750, nr. de înregistrare J2011001195161, înmatriculată pe 24.06.2011. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 111. În 2025: cifră de afaceri 483.745 lei, profit net 217.689 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 484 mii lei · mediana 254 mii lei | 190% din mediană |
| Profit net | 218 mii lei · mediana 7 mii lei | de 29× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 45% · mediana 3% | de 15× mediana |
| Cifră pe salariat | 484 mii lei · mediana 162 mii lei | 299% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 483.745 | 900.825 | 855.092 | 823.840 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 1.001.898 | 1.150.959 | 1.223.022 | 1.031.597 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 264.386 | 0 | 402 |
| Cheltuieli totale | 768.388 | 655.251 | 1.015.509 | 481.910 | 0 | 874 | 4.865 | 69.411 | 10.015 | — | 1.140 | 88.668 | 4.047 | 402 |
| Profit / pierdere brută | 233.510 | 495.708 | 207.513 | 549.687 | 0 | -874 | -4.865 | -69.411 | -10.015 | 0 | -1.140 | 175.718 | -4.047 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 217.689 | 470.405 | 182.994 | 528.907 | 0 | -874 | -4.865 | -69.411 | -10.015 | 0 | -1.140 | 147.751 | -4.047 | 0 |
| Active imobilizate | 196.255 | 165.239 | 190.139 | 190.139 | 165.239 | 165.239 | 165.239 | 165.239 | 165.239 | 165.239 | 165.239 | 154.499 | 184.153 | 182.153 |
| Active circulante | 1.346.146 | 1.390.800 | 1.059.610 | 858.774 | 6.811 | 6.811 | 7.685 | 12.550 | 15.212 | 227 | 227 | 247 | 521 | 652 |
| Stocuri | 237.775 | 147.076 | 244.172 | 92.102 | — | — | — | — | — | — | — | — | 402 | 402 |
| Creanțe | 353.690 | 721.807 | 557.686 | 588.627 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 754.681 | 71.917 | 257.752 | 178.045 | 6.811 | 6.811 | 7.685 | 12.550 | 15.212 | 227 | 227 | 247 | 119 | 250 |
| Cheltuieli în avans | 65.946 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 203.415 | 306.320 | 470.435 | 452.593 | 114.451 | 114.451 | 114.451 | 114.451 | 47.702 | 22.702 | 22.702 | 10.842 | 188.521 | 182.605 |
| Capitaluri proprii | 1.404.932 | 1.249.719 | 779.314 | 596.320 | 57.599 | 57.599 | 58.473 | 63.338 | 132.749 | 142.764 | 142.764 | 143.904 | -3.847 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.09.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MALUCOS SRL |
| Nr. reg. com. | J2011001195161 |
| EUID | ROONRC.J2011001195161 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-06-24 |
| Sediu social | Str. Gheorghe Ţiţeica, 13, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. GHEORGHE ŢIŢEICA, NR.13, ET.3, AP.5 |
| Telefon | 0764533841 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALL4LOVE S.R.L. | aceeași clădire |
| DACIDO SRL inactiv | aceeași clădire |
| DEVELIN COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| V&D BEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| ZECEHZ S.R.L. | aceeași clădire |
| BUB-CONSTRUCT SRL | 22 m |
| COR-ALEX SPEED S.R.L. inactiv | 22 m |
| MINIMA LUX SRL | 22 m |
| VALAHIA-IMOBILIARE SRL inactiv | 22 m |
| VIDEXIM SRL | 22 m |
| PROJECT TRANSLATIONS SRL | 31 m |
| RO-RO-DENT SRL | 31 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Dolj
| 1542018 | REDIAS REDEA SA |
| 2279310 | AGROZOO-SERV-COM SRL |
| 2280217 | META SRL |
| 2288148 | SIL PROD AGRO COM SRL |
| 2290822 | VM CITU & CO SNC |
| 2298770 | ROMCAD GRUP SRL |
| 2333060 | INTER TURIST SRL |
| 2334457 | P.I.P. SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08