VIAGER RESIDENCE S.R.L.
CUI 28825555 · J2011000788045
VIAGER RESIDENCE S.R.L. are CUI 28825555, nr. de înregistrare J2011000788045, înmatriculată pe 08.07.2011. Sediul social e în Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 179.892 lei, profit net 28.749 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 180 mii lei · mediana 124 mii lei | 145% din mediană |
| Profit net | 29 mii lei · mediana 17 mii lei | 173% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 16% · mediana 19.4% | 82% din mediană |
| Cifră pe salariat | 180 mii lei · mediana 172 mii lei | 105% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 179.892 | 205.280 | 279.224 | 242.517 | 65.231 | 197.700 | 102.400 | 23.700 | 11.000 | 5.350 | 193.020 | 43.105 | 90.242 | 0 | 19.894 |
| Venituri totale | 180.019 | 205.293 | 279.229 | 242.519 | 66.246 | 197.756 | 102.400 | 23.702 | 11.000 | 5.352 | 193.077 | 43.157 | 90.322 | 3 | 19.914 |
| Cheltuieli totale | 149.650 | 201.472 | 275.031 | 237.668 | 63.380 | 87.228 | 39.455 | 27.062 | 26.614 | 91.031 | 143.280 | 29.330 | 38.881 | 18.900 | 6.520 |
| Profit / pierdere brută | 30.369 | 3.821 | 4.198 | 4.851 | 2.866 | 110.528 | 62.945 | -3.360 | -15.614 | -85.679 | 49.797 | 13.827 | 51.441 | -18.897 | 13.394 |
| Profit / pierdere netă | 28.749 | 1.974 | 1.546 | 389 | 1.155 | 108.551 | 61.920 | -3.597 | -15.739 | -85.786 | 44.004 | 12.532 | 48.731 | -18.901 | 12.797 |
| Active imobilizate | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 | 871 |
| Active circulante | 108.857 | 84.779 | 88.124 | 90.173 | 75.913 | 170.786 | 62.927 | 722 | 4.097 | 18.542 | 103.943 | 57.281 | 44.826 | 326 | 13.459 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 154 | 154 | 154 | 154 | 154 | 226 | 154 |
| Creanțe | 18.842 | 10.880 | 18.459 | 30.757 | 14.344 | 94.740 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | — | — | 7.744 |
| Casa și conturi la bănci | 90.015 | 73.899 | 69.665 | 59.416 | 61.569 | 76.046 | 62.924 | 719 | 3.940 | 18.385 | 103.786 | 57.127 | 44.672 | 100 | 5.561 |
| Datorii | 5.765 | 10.436 | 15.830 | 19.424 | 5.553 | 6.844 | 7.837 | 7.551 | 7.330 | 6.035 | 5.650 | 2.993 | 3.070 | 20.098 | 1.533 |
| Capitaluri proprii | 103.963 | 75.214 | 73.165 | 71.620 | 71.231 | 164.813 | 55.961 | -5.958 | -2.362 | 13.378 | 99.164 | 55.159 | 42.627 | -18.901 | 12.797 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.07.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buhuşi |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VIAGER RESIDENCE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2011000788045 |
| EUID | ROONRC.J2011000788045 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-07-08 |
| Sediu social | Str. Ceahlău, 16, Orş. Buhuşi, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, ORŞ. BUHUŞI, STR. CEAHLĂU, NR.16 |
| Telefon | 0745054316 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTO DINU 2000 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LORASIG 2019 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LUITA SRL inactiv | aceeași clădire |
| REPERE SRL | 71 m |
| ROCA PROIECT S.R.L. | 71 m |
| S & D SERVICE SRL | 71 m |
| CLAUDIU & CODRIN SRL inactiv | 99 m |
| DEER-BEAR FOREST SRL | 99 m |
| MOBDEER DO S.R.L. inactiv | 99 m |
| ANA & LARISA-DUCO SRL inactiv | 144 m |
| ANDREEA RAFI S.R.L. | 144 m |
| AUTO BOGDAN BACĂU S.R.L. inactiv | 144 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2019 – 2025 |
| 8299 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25