RACCOURCI SRL
CUI 28877074 · J2011008680404
RACCOURCI SRL are CUI 28877074, nr. de înregistrare J2011008680404, înmatriculată pe 15.07.2011. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5911. În 2025: cifră de afaceri 99.285 lei, pierdere netă 2.093 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 99 mii lei · mediana 159 mii lei | 63% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -2.1% · mediana 36.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 99 mii lei · mediana 221 mii lei | 45% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 99.285 | 186.500 | 38.719 | 75.000 | 20.000 | 120.000 | 4.202 | 848.800 | 218.453 | 84.500 | — | 0 | 0 | 30.294 | 95 |
| Venituri totale | 99.341 | 186.500 | 38.719 | 75.000 | 20.000 | 123.735 | 4.202 | 848.804 | 218.547 | 84.500 | 0 | 0 | 0 | 30.294 | 96 |
| Cheltuieli totale | 101.396 | 57.474 | 42.116 | 34.079 | 40.370 | 35.128 | 45.664 | 81.189 | 94.163 | 20.876 | — | 54 | 394 | 32.729 | 2.567 |
| Profit / pierdere brută | -2.055 | 129.026 | -3.397 | 40.921 | -20.370 | 88.607 | -41.462 | 767.615 | 124.384 | 63.624 | 0 | -54 | -394 | -2.435 | -2.471 |
| Profit / pierdere netă | -2.093 | 127.184 | -3.726 | 40.209 | -20.570 | 87.467 | -41.504 | 759.127 | 122.199 | 61.089 | 0 | -54 | -394 | -2.435 | -2.471 |
| Active circulante | 6.521 | 278.694 | 168.202 | 181.303 | 144.281 | 169.902 | 207.491 | 657.537 | 135.103 | 78.756 | 17.667 | 17.667 | 17.721 | 37.076 | 11.527 |
| Stocuri | — | 71.063 | 82.325 | 83.422 | 79.220 | 79.220 | 79.220 | 98.002 | 53.837 | 17.362 | 17.362 | 17.362 | 17.362 | 17.362 | 11.127 |
| Creanțe | 351 | 120.000 | 59.718 | 56.733 | 56.733 | 77.559 | 120.826 | 190.826 | 27.501 | 1.365 | 149 | 149 | 149 | 19.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.170 | 87.631 | 26.159 | 41.148 | 8.328 | 13.123 | 7.445 | 368.709 | 53.765 | 60.029 | 156 | 156 | 210 | 214 | 400 |
| Datorii | 7.256 | 149.224 | 20.264 | 29.639 | 32.827 | 8.878 | 106.934 | 325.476 | 17.169 | 22.021 | 22.021 | 22.021 | 22.021 | 40.982 | 12.998 |
| Capitaluri proprii | -735 | 129.470 | 147.938 | 151.664 | 111.454 | 161.024 | 100.557 | 332.061 | 117.934 | 56.735 | -4.354 | -4.354 | -4.300 | -3.906 | -1.471 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — | — | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 29.01.2025 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 5911 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RACCOURCI SRL |
| Nr. reg. com. | J2011008680404 |
| EUID | ROONRC.J2011008680404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-07-15 |
| Sediu social | Aleea Cameliei, 7, CAMERA 2, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, ALEEA CAMELIEI, NR.7, CAMERA 2 |
| Telefon | 0724089076 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| VERTICAL FILM PRODUCTION SRL | aceeași clădire |
| ALMADAM MIRAGE S.R.L. inactiv | 53 m |
| CABI DENT SRL | 53 m |
| EUSIM CONSULT SRL inactiv | 62 m |
| HOFAG ENGINEERING SRL | 62 m |
| IRINA CHIRA FOTO S.R.L. | 62 m |
| PEOPLE FIRST CONSULTANCY SERVICES S.R.L. | 62 m |
| POSEIDON MEDICAL BLUE SRL | 62 m |
| SEVEN ENGINEERING SRL | 62 m |
| SMILE TRAVEL RO S.R.L. | 62 m |
| TINYDREAMHOUSE S.R.L. | 62 m |
| CENTRUL MEDICAL ALIA S.R.L. | 68 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5911 | 2017 – 2025 |
| 4779 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Prahova
| 4090880 | APLOMB FILM S.R.L. |
| 9208782 | MONDIORAMA EDIT SRL |
| 10367463 | ADVENTURE FILM SRL |
| 12075945 | ELIOGIL SRL |
| 14621776 | FILMMEDIA SRL |
| 15337420 | FANATIC MEDIA SRL |
| 15396346 | EZZELL PRODUCTIONS SRL |
| 16027908 | SHARF SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25