BEYAZ YUNUS S.R.L.
CUI 28914970 · J34/354/2019
BEYAZ YUNUS S.R.L. are CUI 28914970, nr. de înregistrare J34/354/2019, înmatriculată pe 26.03.2019. Sediul social e în Municipiul Roşiori de Vede, jud. Teleorman. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4674. În 2025: cifră de afaceri 2.535 lei, profit net 587 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3 mii lei · mediana 199 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | 587 lei · mediana 3 mii lei | 21% din mediană |
| Marjă netă | 23.2% · mediana 1.6% | de 15× mediana |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.535 | 5.945 | 10.966 | 5.628 | 3.035 | 4.605 | — | 55.862 | 376.910 | 381.336 | 501.116 | 543.361 | 474.826 | 58.019 |
| Venituri totale | 2.535 | 5.945 | 11.071 | 5.628 | 3.035 | 4.605 | 0 | 59.367 | 376.999 | 389.645 | 504.044 | 552.766 | 494.464 | 58.019 |
| Cheltuieli totale | 1.836 | 3.947 | 8.762 | 3.073 | 3.154 | 4.946 | 22.131 | 144.685 | 452.939 | 400.686 | 544.452 | 498.144 | 455.436 | 48.934 |
| Profit / pierdere brută | 699 | 1.998 | 2.309 | 2.555 | -119 | -341 | -22.131 | -85.318 | -75.940 | -11.041 | -40.408 | 54.622 | 39.028 | 9.085 |
| Profit / pierdere netă | 587 | 1.678 | 2.309 | 2.386 | -183 | -474 | -22.131 | -85.912 | -79.710 | -17.347 | -44.773 | 44.849 | 32.312 | 7.632 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 1.936 | 2.607 | 4.595 | 12.930 | 21.307 | 24.041 | 2.061 | 190 |
| Active circulante | 430.466 | 428.715 | 426.892 | 424.583 | 422.208 | 422.506 | 440.865 | 168.506 | 187.568 | 249.293 | 248.831 | 298.721 | 266.685 | 65.185 |
| Stocuri | 399.561 | 397.379 | 390.890 | 388.155 | 388.569 | 378.972 | 375.651 | 124.408 | 63.112 | 73.204 | 63.333 | 97.005 | 139.194 | 23.890 |
| Creanțe | 27.026 | 26.928 | 26.693 | 26.518 | 27.223 | 26.379 | 57.704 | 40.836 | 89.513 | 128.958 | 158.239 | 133.023 | 117.199 | 34.045 |
| Casa și conturi la bănci | 3.879 | 4.408 | 9.309 | 9.910 | 6.416 | 17.155 | 7.510 | 3.262 | 34.943 | 47.131 | 27.259 | 68.693 | 10.292 | 7.250 |
| Datorii | 628.198 | 627.034 | 626.889 | 626.889 | 626.900 | 627.015 | 646.836 | 313.862 | 249.000 | 239.350 | 229.918 | 237.769 | 228.602 | 57.543 |
| Capitaluri proprii | -197.732 | -198.319 | -199.997 | -202.306 | -204.692 | -204.509 | -204.035 | -142.749 | -56.837 | 22.873 | 40.220 | 84.993 | 40.144 | 7.832 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 25.03.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede |
| CAEN principal | 4674 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEYAZ YUNUS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J34/354/2019 |
| EUID | ROONRC.J34/354/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-26 |
| Sediu social | Str. Sănătaţii, 2, PARTER, CAMERA NR. 1, Mun. Roşiori de Vede, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. SĂNĂTAŢII, NR.2, PARTER, CAMERA NR. 1, BL.304, SC.B, AP.4 |
| Telefon | 0763656929 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRI VET SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGM 98 SRL | aceeași clădire |
| ALY & DOR CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMA FASHION STYLE 2015 S.R.L. | aceeași clădire |
| AVI KARDINAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BAZAR LA DOI BANI SRL | aceeași clădire |
| BDC STYLE CENTER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BEAUTY LADY'S SHINE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BEST MARKET CENTER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BRK FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| BURMA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CELEBRITY HAIR STYLING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4674 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Teleorman
| 10007650 | PRODOMUS SRL |
| 11117511 | ING 98 SRL |
| 28962714 | CORSAIR IMPORT-EXPORT SRL |
| 32686650 | ECO ITAL CHIMICA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25