CIUPE-SPORTCLUB SRL
CUI 28935175 · J31/363/2011
CIUPE-SPORTCLUB SRL are CUI 28935175, nr. de înregistrare J31/363/2011, înmatriculată pe 29.07.2011. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9319. În 2020: cifră de afaceri 10.779 lei, pierdere netă 15.944 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 11 mii lei · mediana 66 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | -16 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -147.9% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 11 mii lei · mediana 83 mii lei | 13% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10.779 | 21.139 | 41.648 | 74.942 | 82.170 | 54.066 | 61.772 | 48.063 | 39.724 | 7.584 |
| Venituri totale | 10.779 | 21.139 | 41.648 | 74.942 | 87.166 | 56.261 | 61.772 | 48.063 | 39.724 | 7.584 |
| Cheltuieli totale | 26.453 | 43.563 | 43.206 | 41.258 | 69.996 | 39.432 | 26.317 | 43.367 | 29.937 | 17.442 |
| Profit / pierdere brută | -15.674 | -22.424 | -1.558 | 33.684 | 17.170 | 16.829 | 35.455 | 4.696 | 9.787 | -9.858 |
| Profit / pierdere netă | -15.944 | -23.059 | -2.807 | 31.405 | 15.196 | 15.237 | 33.600 | 3.351 | 9.787 | -9.858 |
| Active imobilizate | 24.078 | 30.644 | 40.322 | 50.622 | 60.922 | 56.911 | — | — | — | — |
| Active circulante | 54.999 | 67.091 | 84.642 | 120.722 | 94.805 | 76.262 | 37.092 | 12.586 | 9.025 | 4.020 |
| Stocuri | 24.303 | 24.492 | 25.430 | 25.470 | 25.896 | 23.198 | 1.140 | 568 | 1.464 | 1.014 |
| Creanțe | 27.166 | 27.150 | 27.150 | 26.103 | 24.795 | 38.124 | 14.127 | 4.177 | 728 | 2.407 |
| Casa și conturi la bănci | 3.530 | 15.449 | 32.062 | 69.149 | 44.114 | 14.940 | 21.825 | 7.841 | 6.833 | 599 |
| Datorii | 21.968 | 24.682 | 28.852 | 72.425 | 88.213 | 80.856 | 12 | 9.106 | 8.896 | 13.678 |
| Capitaluri proprii | 57.109 | 73.053 | 96.112 | 98.919 | 67.514 | 52.317 | 37.080 | 3.480 | 129 | -9.658 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.07.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 9319 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIUPE-SPORTCLUB SRL |
| Nr. reg. com. | J31/363/2011 |
| EUID | ROONRC.J31/363/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-07-29 |
| Sediu social | Str. Tudor Vladimirescu, 2, Hala B , camera 2, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.2, HALA B , CAMERA 2, BL.L1, SC.B, ET.4, AP.20 |
| Telefon | 0745261595 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABBIS GLADI SRL | aceeași clădire |
| ABIES ALBA FARM SRL | aceeași clădire |
| ADALMACAD SRL | aceeași clădire |
| ADELA BY DENTA CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| AGENŢIA IMOBILIARĂ CASA TA S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEBRIA BEAUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| ALSER OMEGA SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMAZING WOMEN GYM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AOP BIROU DE ARHITECTURA S.R.L. | aceeași clădire |
| APROZAR NARCI MARIUS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARIANA ARIS HOSU S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTEFACTUM S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9312 | 2012 – 2020 |
| 9319 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25