APRILIA TOP SRL
CUI 28976450 · J13/1860/2011
APRILIA TOP SRL are CUI 28976450, nr. de înregistrare J13/1860/2011, înmatriculată pe 09.08.2011. Sediul social e în Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7490. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 337 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -958 lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 1.633 | 1.982 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.633 | 1.982 |
| Cheltuieli totale | 958 | 948 | 948 | 948 | 1.077 | 3.329 | 1.607 | 11.300 | 18.133 | 3.024 | 409 | 337 | 337 | 6.339 | 20.888 |
| Profit / pierdere brută | -958 | -948 | -948 | -948 | -1.077 | -3.329 | -1.607 | -11.300 | -18.133 | -3.024 | -409 | -337 | -337 | -4.706 | -18.906 |
| Profit / pierdere netă | -958 | -948 | -948 | -948 | -1.077 | -3.329 | -1.607 | -11.300 | -18.133 | -3.024 | -409 | -337 | -337 | -4.706 | -18.906 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 | 467 | 560 | 467 | 720 | 1.057 | 927 | 1.264 | 1.601 | 2.447 |
| Active circulante | 259 | 117 | 515 | 263 | 211 | 288 | 250 | 214 | 196 | 17 | 110 | 118 | 117 | 118 | 278 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 97 |
| Casa și conturi la bănci | 259 | 117 | 515 | 263 | 211 | 288 | 250 | 214 | 196 | 17 | 110 | 118 | 117 | 118 | 181 |
| Datorii | 67.054 | 65.954 | 65.404 | 64.204 | 63.204 | 62.204 | 59.304 | 57.754 | 46.343 | 28.284 | 25.690 | 25.131 | 25.130 | 25.130 | 21.431 |
| Capitaluri proprii | -66.795 | -65.837 | -64.889 | -63.941 | -62.993 | -61.916 | -58.587 | -56.980 | -45.680 | -27.547 | -24.523 | -24.086 | -23.749 | -23.411 | -18.706 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.08.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie |
| CAEN principal | 7490 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | APRILIA TOP SRL |
| Nr. reg. com. | J13/1860/2011 |
| EUID | ROONRC.J13/1860/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-08-09 |
| Sediu social | Str. Nucilor, 1 B, CAMERA 1, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. NUCILOR, NR.1 B, CAMERA 1 |
| Telefon | 0723587929 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGERAGRES SRL | aceeași clădire |
| AGRO PET SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALESSIA & DAVID ACTUAL TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALMA SWEET MOMENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMALIA COSTAR S.R.L. | aceeași clădire |
| APA CRISTALINA S.R.L. | aceeași clădire |
| AQURATE S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER THEODOR S.R.L. | aceeași clădire |
| BEGINER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONSTRUCCIONES Y REFORMAS DIALEX SRL ZARAGOZA SUCURSALA CONSTANTA | aceeași clădire |
| DANCOS FACTORY SRL inactiv | aceeași clădire |
| DARIUS GEORGE CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7490 | 2018 – 2025 |
| 7022 | 2017 |
| 9604 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08