EXCLUSIV CONSTRUCT MAR SRL
CUI 29022104 · J2013000028235
EXCLUSIV CONSTRUCT MAR SRL are CUI 29022104, nr. de înregistrare J2013000028235, înmatriculată pe 08.01.2013. Sediul social e în Sat Dragomireşti-Vale, Comuna Dragomireşti-Vale, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4335. În 2025: cifră de afaceri 39.780 lei, pierdere netă 87.319 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 40 mii lei · mediana 221 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | -87 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -219.5% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 40 mii lei · mediana 141 mii lei | 28% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39.780 | 216.725 | — | 2.723 | 28.333 | — | 63.248 | 155.678 | 351.220 | 415.437 | 285.434 | 24.126 | 207.121 | 166.924 | 176.384 |
| Venituri totale | 39.780 | 216.725 | 0 | 2.723 | 28.333 | 0 | 63.248 | 155.678 | 351.219 | 427.349 | 285.434 | 24.126 | 218.303 | 166.937 | 176.388 |
| Cheltuieli totale | 126.701 | 222.485 | 15.490 | 2.462 | 32.699 | 27.197 | 115.178 | 213.249 | 443.411 | 213.642 | 165.232 | 149.234 | 261.897 | 301.515 | 89.427 |
| Profit / pierdere brută | -86.921 | -5.760 | -15.490 | 261 | -4.366 | -27.197 | -51.930 | -57.571 | -92.192 | 213.707 | 120.202 | -125.108 | -43.594 | -134.578 | 86.961 |
| Profit / pierdere netă | -87.319 | -7.927 | -15.490 | 179 | -5.216 | -27.197 | -52.563 | -59.127 | -95.704 | 209.341 | 111.639 | -125.831 | -50.143 | -139.586 | 81.669 |
| Active imobilizate | 3.312 | 3.620 | — | 31 | 407 | 1.624 | 3.073 | 4.523 | 6.712 | 5.431 | 8.179 | 11.066 | 6.676 | 6.384 | 441 |
| Active circulante | 5.213 | 37.739 | 4.210 | 14.085 | 8.931 | 3.944 | 23.339 | 24.274 | 103.780 | 231.267 | 48.521 | 59.874 | 82.004 | 80.617 | 175.541 |
| Stocuri | — | — | — | 8.460 | 6.933 | — | — | — | — | — | — | 1.064 | — | 3.059 | — |
| Creanțe | 2.552 | 1.084 | 754 | 375 | 1.640 | 1.451 | 23.131 | 23.978 | 90.822 | 121.821 | 26.929 | 57.088 | 40.911 | 53.130 | 73.654 |
| Casa și conturi la bănci | 2.661 | 36.655 | 3.456 | 5.250 | 358 | 2.493 | 208 | 296 | 12.958 | 109.446 | 21.592 | 1.722 | 41.093 | 24.428 | 101.887 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 440 | 315 | — |
| Datorii | 255.146 | 200.661 | 155.585 | 150.001 | 145.402 | 136.417 | 130.064 | 83.447 | 98.028 | 128.530 | 144.702 | 304.630 | 196.980 | 145.033 | 94.113 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13.170 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -246.621 | -159.302 | -151.375 | -135.885 | -136.064 | -130.849 | -103.652 | -54.650 | 12.464 | 108.168 | -101.172 | -233.690 | -107.860 | -57.717 | 81.869 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | 3 | 5 | 2 | 5 | 8 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 08.01.2013 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 4335 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXCLUSIV CONSTRUCT MAR SRL |
| Nr. reg. com. | J23/28/2013 |
| EUID | ROONRC.J2013000028235 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-01-08 |
| Sediu social | Int. Castanilor, 29C, Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT DRAGOMIREŞTI-VALE COM. DRAGOMIREŞTI-VALE, INT. CASTANILOR, NR.29C |
| Telefon | 0723655420 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| I.M. GENERAL BUSINESS SRL | aceeași clădire |
| AQUASIS INSTAL SRL | 123 m |
| BIL-GAS ENERGY S.R.L. | 123 m |
| BUDULUSII TRANS SRL | 123 m |
| CASTANILOR STAR S.R.L. | 123 m |
| CONDAN INSTAL GENERAL S.R.L. | 123 m |
| CONDAN INSTAL S.R.L. inactiv | 123 m |
| DANELIS TANNING SALON S.R.L. | 123 m |
| DUȚĂ TRANSPORT S.R.L. | 123 m |
| FAIR BRO'S TRANSPORT M&I S.R.L. | 123 m |
| KIVORA S.R.L. | 123 m |
| MALVIN SLOTS SRL inactiv | 123 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4339 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25