SALMA SERV SRL
CUI 29023355 · J20/845/2011
SALMA SERV SRL are CUI 29023355, nr. de înregistrare J20/845/2011, înmatriculată pe 24.08.2011. Sediul social e în Municipiul Deva, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9603. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 597 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 66 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -597 lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 137.440 | 298.280 | 299.965 | 295.166 | 297.910 | 298.395 | 293.296 | 217.756 | 216.614 | 158.259 | 218.966 | 157.016 | 96.056 | 34.544 |
| Venituri totale | 0 | 137.440 | 298.280 | 299.965 | 296.706 | 297.910 | 298.395 | 293.296 | 217.756 | 220.214 | 158.259 | 218.967 | 160.958 | 96.056 | 34.544 |
| Cheltuieli totale | 597 | 78.999 | 161.852 | 175.164 | 142.213 | 144.043 | 171.898 | 178.176 | 132.199 | 130.947 | 111.390 | 110.391 | 40.358 | 35.711 | 14.228 |
| Profit / pierdere brută | -597 | 58.441 | 136.428 | 124.801 | 154.493 | 153.867 | 126.497 | 115.120 | 85.557 | 89.267 | 46.869 | 108.576 | 120.600 | 60.345 | 20.316 |
| Profit / pierdere netă | -597 | 49.263 | 133.506 | 121.862 | 152.802 | 151.227 | 123.513 | 112.187 | 83.380 | 87.065 | 42.121 | 102.008 | 115.771 | 57.463 | 19.280 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 189 | 394 | 3.662 | 7.544 | 11.424 | 15.116 |
| Active circulante | 2.706 | 49.463 | 141.182 | 140.058 | 161.773 | 155.446 | 127.747 | 176.346 | 96.138 | 133.348 | 255.247 | 207.773 | 136.346 | 68.747 | 7.308 |
| Stocuri | 0 | 0 | 8.410 | 13.403 | 17.887 | 24.061 | 13.559 | 67.362 | 14.957 | 14.353 | 8.919 | 3.344 | 18.857 | 0 | — |
| Creanțe | 0 | 709 | 132.518 | 125.153 | 143.347 | 130.438 | 113.977 | 109.000 | 80.782 | 117.934 | 245.974 | 204.453 | 117.391 | 68.555 | 7.247 |
| Casa și conturi la bănci | 2.706 | 48.754 | 254 | 1.502 | 539 | 947 | 211 | -16 | 399 | 1.061 | 354 | -24 | 98 | 192 | 61 |
| Datorii | 0 | 0 | 7.476 | 17.996 | 8.771 | 4.019 | 4.034 | 63.959 | 12.558 | 46.272 | 21.312 | 19.227 | 27.919 | 3.228 | 2.944 |
| Capitaluri proprii | 2.706 | 49.463 | 133.706 | 122.062 | 153.002 | 151.427 | 123.713 | 112.387 | 83.580 | 87.265 | 234.329 | 192.208 | 115.971 | 76.943 | 19.480 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 08.08.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara |
| CAEN principal | 9603 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SALMA SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J20/845/2011 |
| EUID | ROONRC.J20/845/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-08-24 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 40, Mun. Deva, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.40 |
| Telefon | 0722817178 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&G INTERFOR SRL | aceeași clădire |
| A.M.S. MIRALEX SALES CONSULT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ABY MONDOSPRINT S.R.L. | aceeași clădire |
| ACUSTIC DREAM ART S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADRIANO MOTORS ONE SRL | aceeași clădire |
| AGRO MONT BANAT S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO MONT MURES S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROS TECHNOLOGIES LOCAL S.R.L. | aceeași clădire |
| AGVIDAS MOB SRL inactiv | aceeași clădire |
| AIRA NAILS S.R.L. | aceeași clădire |
| AKELLEX S.R.L. | aceeași clădire |
| ALCONT PREST SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9603 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Hunedoara
| 3189770 | VITRAN SRL |
| 18709324 | POLYMIN SRL |
| 23679378 | REMEMBER GREDOR SRL |
| 25117864 | CONFLOR ELIN SRL |
| 25745222 | DUCASIM SRL |
| 30181766 | GIKAM UTIL S.R.L. |
| 31324449 | CASA FUNERARĂ EMANUEL S.R.L. |
| 36610328 | RĂMAS BUN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25