DOMINO ADVERTISING SRL
CUI 29031102 · J12/2179/2011
DOMINO ADVERTISING SRL are CUI 29031102, nr. de înregistrare J12/2179/2011, înmatriculată pe 25.08.2011. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 1.370 lei, pierdere netă 2.455 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-13 | UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA | Trofee (Rev.2) | 260 lei |
| 2024-05-09 | UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA | Trofee (Rev.2) | 260 lei |
| 2024-01-31 | UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA | Produse informative si de promovare (Rev | 5 mii lei |
| 2023-12-11 | UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA | Materiale publicitare (Rev.2) | 5 mii lei |
| 2023-10-19 | UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA | Medalii (Rev.2) | 10 mii lei |
| 2023-10-13 | UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA | Materiale publicitare (Rev.2) | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1 mii lei · mediana 172 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -179.2% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.370 | 22.860 | 39.994 | 118.348 | 78.645 | 34.263 | 129.685 | 127.670 | 114.095 | 153.982 | 128.775 | 3.305 | 81.792 | 175.488 | 52.943 |
| Venituri totale | 1.370 | 22.860 | 40.565 | 119.767 | 96.682 | 34.264 | 129.685 | 127.670 | 114.366 | 154.004 | 128.784 | 3.828 | 82.407 | 175.567 | 52.943 |
| Cheltuieli totale | 3.825 | 48.091 | 55.549 | 110.255 | 75.877 | 58.679 | 117.171 | 106.638 | 70.111 | 75.577 | 81.989 | 18.762 | 87.994 | 183.153 | 45.491 |
| Profit / pierdere brută | -2.455 | -25.231 | -14.984 | 9.512 | 20.805 | -24.415 | 12.514 | 21.032 | 44.255 | 78.427 | 46.795 | -14.934 | -5.587 | -7.586 | 7.452 |
| Profit / pierdere netă | -2.455 | -25.231 | -14.984 | 5.992 | 18.424 | -25.414 | 8.624 | 17.202 | 40.824 | 73.807 | 42.927 | -15.049 | -8.058 | -7.586 | 6.204 |
| Active circulante | 468 | 629 | 40.008 | 49.260 | 141.544 | 91.603 | 104.179 | 96.435 | 116.254 | 116.243 | 31.675 | 2.472 | 40.690 | 23.745 | 21.697 |
| Stocuri | — | — | 3.362 | 2.791 | 11.343 | 0 | 0 | 0 | 37.937 | 25.824 | — | — | 8.428 | — | — |
| Creanțe | — | — | 33.648 | 31.992 | 118.726 | 93.354 | 93.931 | 80.945 | 41.224 | 45.347 | 603 | 2.395 | 26.899 | 22.960 | 930 |
| Casa și conturi la bănci | 468 | 629 | 2.998 | 14.477 | 11.475 | -1.751 | 10.248 | 15.490 | 37.093 | 45.072 | 31.072 | 77 | 5.363 | 785 | 20.767 |
| Datorii | 23.631 | 21.337 | 30.337 | 24.604 | 54.335 | 24.677 | 11.839 | 12.718 | 11.881 | 23.798 | 13.037 | 26.761 | 49.930 | 24.927 | 15.293 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 1.417 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -23.163 | -20.708 | 9.671 | 24.656 | 85.792 | 66.926 | 92.340 | 83.717 | 104.373 | 92.445 | 18.638 | -24.289 | -9.240 | -1.182 | 6.404 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.08.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DOMINO ADVERTISING SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2179/2011 |
| EUID | ROONRC.J12/2179/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-08-25 |
| Sediu social | Str. Dealul Fânaţelor, 5, camera 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DEALUL FÂNAŢELOR, NR.5, CAMERA 1 |
| Telefon | 0723659764 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COMAD PRODCOM SRL | aceeași clădire |
| CONSTRIVE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COPAL B S.R.L. | aceeași clădire |
| DELIVERY WITH LOVE SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| DENTAL CREATION BY DR KOPE S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORY KOPE DENT S.R.L. | aceeași clădire |
| FRESH POWER S.R.L. | aceeași clădire |
| GID SOFT SRL inactiv | aceeași clădire |
| IDT RSVTI S.R.L. | aceeași clădire |
| KOPICE S.R.L. | aceeași clădire |
| LEMNUL VERDE CAFENEA S.R.L. | aceeași clădire |
| LEMNUL VERDE EVENIMENTE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25