ASET MEDICAL SRL
CUI 29036240 · J2011010341401
ASET MEDICAL SRL are CUI 29036240, nr. de înregistrare J2011010341401, înmatriculată pe 26.08.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 1.204.565 lei, profit net 876.819 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 220 mii lei | 548% din mediană |
| Profit net | 877 mii lei · mediana 40 mii lei | de 22× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 72.8% · mediana 22.2% | 328% din mediană |
| Cifră pe salariat | 602 mii lei · mediana 202 mii lei | 298% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.204.565 | 838.869 | 396.579 | 235.781 | 259.500 | 184.295 | 236.298 | 242.786 | 218.900 | 96.376 | — | 3.300 | 0 | 2.776 | 0 |
| Venituri totale | 1.204.674 | 838.921 | 396.613 | 235.781 | 259.500 | 184.295 | 236.298 | 242.786 | 218.900 | 96.376 | 0 | 35.113 | 0 | 2.776 | 0 |
| Cheltuieli totale | 292.438 | 174.069 | 133.079 | 211.686 | 346.209 | 192.343 | 232.867 | 183.241 | 192.130 | 68.315 | 8.687 | 3.295 | 5.708 | 22.992 | 12.595 |
| Profit / pierdere brută | 912.236 | 664.852 | 263.534 | 24.095 | -86.709 | -8.048 | 3.431 | 59.545 | 26.770 | 28.061 | -8.687 | 31.818 | -5.708 | -20.216 | -12.595 |
| Profit / pierdere netă | 876.819 | 639.614 | 259.647 | 21.736 | -89.304 | -9.756 | 1.068 | 57.117 | 24.582 | 26.004 | -8.687 | 30.765 | -5.708 | -20.299 | -12.595 |
| Active imobilizate | 331.062 | 259.183 | 258.502 | 179.814 | 209.535 | 419.695 | 89.275 | — | — | — | — | — | — | — | 14.134 |
| Active circulante | 771.311 | 635.671 | 190.225 | 33.823 | 40.450 | 31.450 | 98.103 | 71.984 | 49.086 | 59.558 | 3.033 | 3.124 | 799 | 1.464 | 540 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 153 | 153 |
| Creanțe | 664.619 | 435.975 | 11.867 | 2.135 | 937 | 2.423 | 74.571 | 709 | 709 | 709 | 711 | 709 | 710 | 261 | — |
| Casa și conturi la bănci | 106.692 | 199.696 | 178.358 | 31.688 | 39.513 | 29.027 | 23.532 | 71.275 | 48.377 | 58.849 | 2.322 | 2.415 | 89 | 1.050 | 387 |
| Datorii | 225.314 | 255.000 | 265.096 | 289.653 | 347.736 | 459.593 | 186.070 | 14.627 | 24.264 | 49.877 | 19.356 | 10.760 | 39.200 | 34.158 | 27.069 |
| Capitaluri proprii | 877.059 | 639.854 | 183.631 | -76.016 | -97.751 | -8.448 | 1.308 | 57.357 | 24.822 | 9.681 | -16.323 | -7.636 | -38.401 | -32.694 | -12.395 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 12.11.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ASET MEDICAL SRL |
| Nr. reg. com. | J2011010341401 |
| EUID | ROONRC.J2011010341401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-08-26 |
| Sediu social | Str. Ion-Nonna Otescu, 31A, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR ION-NONNA OTESCU, NR.31A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CLINICA ASET PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| DIME-A-DOZEN S.R.L. | aceeași clădire |
| DOMINIQ EMPORIUM S.R.L. | aceeași clădire |
| TAKTIK SISTEM SRL | aceeași clădire |
| VIZUALLE QREATOR KONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTIV DEZVOLTARI INFRASTRUCTURA SRL | 17 m |
| BIO AGROINDUSTRIAL LAND SRL | 17 m |
| ONE GLOBAL INVEST S.R.L. | 17 m |
| E.G.M.S. ELECTRO MONTAJ SI SERVICE SRL | 20 m |
| COMP GALLIEN IMPORT EXPORT SRL inactiv | 25 m |
| MOLDO INSTAL IMPEX SRL | 43 m |
| SPHERA TRAVEL & EVENTS SRL | 43 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8622 | 2015 – 2025 |
| 4639 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25