EPIC BRANDS SRL
CUI 29060914 · J20/880/2011
EPIC BRANDS SRL are CUI 29060914, nr. de înregistrare J20/880/2011, înmatriculată pe 02.09.2011. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7410. În 2025: cifră de afaceri 92.969 lei, profit net 5.954 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 93 mii lei · mediana 124 mii lei | 75% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 17 mii lei | 36% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 6.4% · mediana 19.4% | 33% din mediană |
| Cifră pe salariat | 46 mii lei · mediana 172 mii lei | 27% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 92.969 | 158.490 | 83.823 | 98.286 | 86.813 | 40.999 | 47.360 | 46.583 | 35.292 | 1.896 | 0 | 0 | 0 | 886 | 0 |
| Venituri totale | 104.938 | 158.490 | 83.865 | 98.321 | 86.813 | 40.999 | 47.520 | 46.858 | 35.317 | 1.896 | 0 | 0 | 0 | 886 | 0 |
| Cheltuieli totale | 98.052 | 99.710 | 84.211 | 28.987 | 6.370 | 5.150 | 7.877 | 7.503 | 38.001 | 72 | — | — | — | 1.350 | 400 |
| Profit / pierdere brută | 6.886 | 58.780 | -346 | 69.334 | 80.443 | 35.849 | 39.643 | 39.355 | -2.684 | 1.824 | 0 | 0 | 0 | -464 | -400 |
| Profit / pierdere netă | 5.954 | 57.194 | -1.059 | 66.444 | 77.891 | 34.682 | 38.217 | 37.954 | -3.153 | 1.767 | 0 | 0 | 0 | -491 | -400 |
| Active imobilizate | 16.497 | 17.430 | 14.303 | 11.220 | 2.293 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 270 |
| Active circulante | 8.739 | 76.465 | 11.740 | 56.354 | 89.138 | 62.894 | 39.027 | 35.825 | 8.255 | 1.133 | 859 | 859 | 859 | 890 | 459 |
| Creanțe | 715 | 53.126 | 0 | 40.000 | 89.116 | 24.541 | 15.960 | 22.000 | 7.696 | 478 | 478 | 478 | 478 | 478 | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.024 | 23.339 | 11.740 | 16.354 | 22 | 38.353 | 23.067 | 13.825 | 559 | 655 | 381 | 381 | 381 | 412 | 459 |
| Cheltuieli în avans | — | 0 | 5.549 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 18.994 | 11.077 | 5.967 | 890 | 13.340 | 995 | 610 | 824 | 11.208 | 57 | 1.550 | 1.550 | 1.550 | 1.581 | 929 |
| Capitaluri proprii | 6.242 | 82.818 | 25.625 | 66.684 | 78.091 | 61.899 | 38.417 | 35.001 | -2.953 | 1.076 | -691 | -691 | -691 | -691 | -200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 10.11.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 7410 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EPIC BRANDS SRL |
| Nr. reg. com. | J20/880/2011 |
| EUID | ROONRC.J20/880/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-09-02 |
| Sediu social | Str. Viorele, 6B, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. VIORELE, NR.6B, BL.3, SC.B, ET.1, AP.15 |
| Telefon | 0723911431 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| INAKIS SRL inactiv | 46 m |
| MODEXIM SRL | 46 m |
| ANDRA CRIS MODERN SRL inactiv | 77 m |
| LUBOJU S.R.L. | 77 m |
| TAVI CIURCHEA SRL | 77 m |
| VANGHELI & MARIO SRL inactiv | 77 m |
| AUREMY CLUB SRL inactiv | 90 m |
| NIKOLAUS SRL inactiv | 90 m |
| AUTO ADI RĂZVI SRL | 100 m |
| BARBER DELUX S.R.L. | 100 m |
| MICADY`S DRIVE S.R.L. | 100 m |
| CREED IMOBILIARE SRL | 116 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7410 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 10820202 | OBIECTIV 2000 S.R.L. |
| 12945156 | DANSTEF SRL |
| 18641628 | CĂLACEA SRL |
| 21491580 | EURISTIC S.R.L. |
| 28071427 | CRIŞAN VASILE MIXT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08