KINETIKA DOVI SRL
CUI 29087073 · J2011000862329
KINETIKA DOVI SRL are CUI 29087073, nr. de înregistrare J2011000862329, înmatriculată pe 08.09.2011. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8699. În 2025: cifră de afaceri 202.030 lei, profit net 9.879 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 202 mii lei · mediana 220 mii lei | 92% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 40 mii lei | 25% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 4.9% · mediana 22.2% | 22% din mediană |
| Cifră pe salariat | 101 mii lei · mediana 202 mii lei | 50% din mediană |
Comparat cu 38.021 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 202.030 | 186.240 | 142.480 | 175.070 | 161.505 | 155.333 | 103.820 | 98.665 | 113.545 | 121.050 | 84.326 | 79.115 | 51.155 | 36.965 | 1.755 |
| Venituri totale | 202.030 | 186.244 | 142.482 | 175.071 | 161.506 | 171.362 | 103.820 | 98.665 | 113.545 | 121.050 | 87.803 | 79.115 | 51.155 | 36.965 | 1.755 |
| Cheltuieli totale | 186.379 | 178.877 | 137.661 | 154.871 | 167.688 | 135.602 | 144.649 | 135.302 | 116.599 | 112.780 | 100.374 | 72.562 | 54.606 | 47.108 | 12.894 |
| Profit / pierdere brută | 15.651 | 7.367 | 4.821 | 20.200 | -6.182 | 35.760 | -40.829 | -36.637 | -3.054 | 8.270 | -12.571 | 6.553 | -3.451 | -10.143 | -11.139 |
| Profit / pierdere netă | 9.879 | 1.780 | 3.396 | 18.449 | -7.797 | 34.187 | -41.867 | -37.612 | -4.189 | 6.770 | -15.101 | 4.180 | -4.986 | -11.227 | -11.192 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | — | 0 | 259 | 569 | 880 | 1.191 | 1.501 | 1.812 | 2.122 | 2.433 | — | — | 408 |
| Active circulante | 27.407 | 14.871 | 7.848 | 7.871 | 566 | 8.988 | 9.123 | 1.372 | 606 | 2.072 | 107 | 1.262 | 2.597 | 484 | 293 |
| Stocuri | 347 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 348 | 355 | 425 | 210 | — | 210 | 8 | 8 | 190 | 8 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 27.060 | — | 7.493 | 7.446 | 356 | 8.988 | 8.913 | 1.364 | 598 | 1.882 | 99 | 1.262 | 2.597 | 484 | 293 |
| Datorii | 82.536 | 79.879 | 74.636 | 78.055 | 89.458 | 90.394 | 125.027 | 75.719 | 37.651 | 35.240 | 40.355 | 26.720 | 29.802 | 22.703 | 11.693 |
| Capitaluri proprii | -55.129 | -65.008 | -66.788 | -70.184 | -88.633 | -80.837 | -115.024 | -73.156 | -35.544 | -31.356 | -38.126 | -23.025 | -27.205 | -22.219 | -10.992 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.09.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 8699 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KINETIKA DOVI SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000862329 |
| EUID | ROONRC.J2011000862329 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-09-08 |
| Sediu social | Str. Turda, 3, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. TURDA, NR.3, BL.5, SC.C, AP.33 |
| Telefon | 0730299388 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDREI & MARIA TAXI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LARIANA PLAST SRL inactiv | aceeași clădire |
| MDM TRANS CARGO SRL | aceeași clădire |
| SANIRO NOJE TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| PIQU SERV S.R.L. | 36 m |
| ALWAYSAFETY S.R.L. | 70 m |
| KENDRA COSMETICS SRL | 70 m |
| RADU & ELMERA SRL | 70 m |
| SARAH PATI MED SRL inactiv | 70 m |
| SISTEME MEDICALE PROFESIONALE SRL | 70 m |
| ZOLY DESIGN S.R.L. | 70 m |
| ANCA & ADI CAR & BEAUTY S.R.L. | 73 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8690 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25