EXPERT SERVICE SUPPLY SRL
CUI 29098064 · J2011011007401
EXPERT SERVICE SUPPLY SRL are CUI 29098064, nr. de înregistrare J2011011007401, înmatriculată pe 13.09.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5622. În 2025: cifră de afaceri 33.784.165 lei, profit net 451.126 lei, 112 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2023-12-13 | ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI | Servicii de catering (Rev.2) | 10 mii lei |
| 2023-12-12 | ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI | Servicii de catering (Rev.2) | 1 mii lei |
| 2023-12-08 | ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI | Servicii de catering (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2023-12-05 | ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI | Servicii de catering (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2023-12-05 | ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI | Servicii de catering (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2023-12-04 | ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI | Servicii de catering (Rev.2) | 4 mii lei |
| 2023-11-16 | ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI | Servicii de catering (Rev.2) | 12 mii lei |
| 2023-11-14 | ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI | Servicii de catering (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2023-11-01 | ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI | Servicii de catering (Rev.2) | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 34 mil lei · mediana 166 mii lei | de 204× mediana |
| Profit net | 451 mii lei · mediana 1 mii lei | de 348× mediana |
| Salariați | 112 · mediana 2 | de 56× mediana |
| Marjă netă | 1.3% · mediana 1% | 130% din mediană |
| Cifră pe salariat | 302 mii lei · mediana 131 mii lei | 230% din mediană |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 33.784.165 | 35.689.597 | 30.810.645 | 20.829.046 | 14.385.538 | 8.315.758 | 24.862.702 | 22.937.112 | 19.332.371 | 16.500.281 | 10.999.346 | 8.474.108 | 6.108.548 | 3.656.475 | 189.412 |
| Venituri totale | 34.514.281 | 35.780.729 | 30.840.086 | 21.927.822 | 16.239.682 | 8.451.395 | 24.996.919 | 23.056.046 | 19.404.851 | 16.533.410 | 11.029.765 | 8.490.641 | 6.158.805 | 3.679.616 | 189.412 |
| Cheltuieli totale | 33.953.255 | 33.891.489 | 28.942.115 | 19.079.307 | 12.347.552 | 8.242.740 | 20.928.628 | 19.395.237 | 16.469.930 | 14.765.320 | 10.352.732 | 8.162.992 | 5.945.716 | 4.222.650 | 211.337 |
| Profit / pierdere brută | 561.026 | 1.889.240 | 1.897.971 | 2.848.515 | 3.892.130 | 208.655 | 4.068.291 | 3.660.809 | 2.934.921 | 1.768.090 | 677.033 | 327.649 | 213.089 | -543.034 | -21.925 |
| Profit / pierdere netă | 451.126 | 1.568.277 | 1.551.737 | 2.646.147 | 3.733.301 | 41.471 | 3.689.209 | 3.294.331 | 2.596.471 | 1.513.048 | 577.269 | 309.261 | 213.089 | -543.034 | -21.925 |
| Active imobilizate | 11.444.159 | 12.691.758 | 11.959.033 | 11.934.287 | 7.467.377 | 6.957.645 | 6.804.445 | 6.511.189 | 5.758.595 | 3.856.424 | 3.871.788 | 1.811.754 | 1.680.651 | 328.084 | 31.595 |
| Active circulante | 1.780.954 | 1.115.985 | 1.655.758 | 5.354.205 | 7.324.347 | 4.423.001 | 4.529.664 | 3.184.427 | 1.751.814 | 1.081.088 | 793.532 | 1.423.598 | 395.142 | 270.682 | 67.377 |
| Stocuri | 391.626 | 400.366 | 428.303 | 292.006 | 145.067 | 355.771 | 263.963 | 242.503 | 262.557 | 189.949 | 141.359 | 93.795 | 64.983 | 53.529 | 16.884 |
| Creanțe | 956.777 | 686.827 | 1.006.565 | 3.800.018 | 3.583.789 | 2.580.605 | 2.380.064 | 652.718 | 568.888 | 682.902 | 519.430 | 1.295.955 | 291.248 | 140.525 | 14.224 |
| Casa și conturi la bănci | 432.551 | 28.792 | 220.890 | 1.262.181 | 3.595.491 | 1.486.625 | 1.885.637 | 2.289.206 | 920.369 | 208.237 | 132.743 | 33.848 | 38.911 | 76.628 | 36.269 |
| Cheltuieli în avans | 50.739 | 45.183 | 47.661 | 51.502 | 41.062 | 52.997 | 57.671 | 4.593 | 7.684 | 29.796 | 10.502 | 1.792 | 11.693 | 2.898 | 2.912 |
| Datorii | 9.577.250 | 10.591.022 | 9.286.368 | 9.755.412 | 4.400.719 | 3.235.779 | 1.613.201 | 2.268.075 | 2.686.213 | 2.669.399 | 4.140.961 | 3.279.552 | 2.439.155 | 1.166.423 | 123.609 |
| Venituri în avans | 16.875 | 30.000 | 43.125 | 56.250 | 1.072.006 | 40.313 | 62.500 | 125.000 | 187.499 | 249.999 | — | — | — | — | — |
| Provizioane | 3.278 | 4.581 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.678.449 | 3.227.323 | 4.332.959 | 7.528.332 | 9.360.061 | 8.157.551 | 9.716.079 | 7.307.134 | 4.644.381 | 2.047.910 | 534.861 | -42.408 | -351.669 | -564.759 | -21.725 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 112 | 133 | 132 | 96 | 64 | 121 | 131 | 126 | 119 | 98 | 73 | 66 | 48 | 34 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.09.2011 |
| Organ fiscal | Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti |
| CAEN principal | 5622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXPERT SERVICE SUPPLY SRL |
| Nr. reg. com. | J2011011007401 |
| EUID | ROONRC.J2011011007401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-09-13 |
| Sediu social | Str. Preciziei, 24A, CLADIRE A1. PARTER, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. PRECIZIEI, NR.24A, CLADIRE A1. PARTER |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMALFI INVEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMBIENTAL CERAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMBIENTAL TOPGLASS SRL | aceeași clădire |
| AMD RECYCLE & RETAIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANO KATO SRL inactiv | aceeași clădire |
| AQUA D'OR INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ASSA ABLOY GLOBAL SOLUTIONS ROMÂNIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ASSA ABLOY OPENING SOLUTIONS ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| AVE TRANS EXPRESS S.R.L. | aceeași clădire |
| BIO ROSH S.R.L. | aceeași clădire |
| BONG ENVELO SRL | aceeași clădire |
| ETIQUETAS MONTLLO ROMANIA SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 5622 | 2025 |
| 5629 | 2015 – 2024 |
| 5610 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (39)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25