CABINET DR. STECKER SRL
CUI 29123907 · J2011011271404
CABINET DR. STECKER SRL are CUI 29123907, nr. de înregistrare J2011011271404, înmatriculată pe 20.09.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 239.510 lei, profit net 58.863 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 240 mii lei · mediana 220 mii lei | 109% din mediană |
| Profit net | 59 mii lei · mediana 40 mii lei | 147% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 24.6% · mediana 22.2% | 111% din mediană |
| Cifră pe salariat | 240 mii lei · mediana 202 mii lei | 118% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 239.510 | 207.817 | 170.374 | 149.265 | 134.836 | 124.847 | 159.330 | 184.396 | 175.105 | 169.366 | 139.664 | 100.132 | 85.280 | 59.525 | 0 |
| Venituri totale | 239.555 | 207.817 | 170.374 | 149.265 | 134.836 | 124.847 | 159.356 | 184.870 | 175.158 | 169.366 | 139.664 | 100.132 | 85.280 | 59.558 | 2.524 |
| Cheltuieli totale | 173.649 | 162.050 | 161.965 | 136.138 | 133.476 | 128.711 | 157.644 | 182.518 | 166.410 | 128.777 | 98.134 | 74.722 | 64.191 | 69.772 | 3.178 |
| Profit / pierdere brută | 65.906 | 45.767 | 8.409 | 13.127 | 1.360 | -3.864 | 1.712 | 2.352 | 8.748 | 40.589 | 41.530 | 25.410 | 21.089 | -10.214 | -654 |
| Profit / pierdere netă | 58.863 | 39.658 | 6.740 | 11.664 | 12 | -5.073 | 119 | 503 | 6.997 | 37.202 | 37.339 | 22.406 | 18.530 | -12.002 | -712 |
| Active imobilizate | 240 | 401 | 80 | 238 | 396 | 75 | 225 | 10.838 | 21.934 | 33.322 | 44.735 | 56.383 | 68.047 | 79.110 | 90.611 |
| Active circulante | 72.455 | 58.510 | 35.974 | 38.683 | 15.772 | 21.525 | 20.628 | 15.516 | 9.056 | 21.074 | 9.317 | 1.098 | 1.080 | 54 | 24.124 |
| Stocuri | 167 | 167 | 1.606 | 2.571 | 1.240 | 8 | 7.285 | 8 | 8 | 8 | 8 | 1.020 | 0 | 13 | 23.654 |
| Creanțe | 2.640 | 1.294 | 1.365 | 1.264 | 1.116 | 1.116 | 1.116 | — | — | 0 | 0 | 0 | 3 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 69.648 | 57.049 | 33.003 | 34.848 | 13.416 | 20.401 | 12.227 | 15.508 | 9.048 | 21.066 | 9.309 | 78 | 1.077 | 41 | 470 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 559 | — | — | — |
| Datorii | 4.860 | 10.352 | 20.342 | 18.519 | 7.329 | 12.628 | 6.689 | 11.806 | 9.818 | 6.458 | 9.417 | 28.340 | 61.832 | 91.678 | 115.247 |
| Capitaluri proprii | 67.835 | 48.559 | 15.712 | 20.402 | 8.839 | 8.972 | 14.164 | 14.548 | 21.172 | 47.938 | 44.635 | 29.700 | 7.295 | -12.514 | -512 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.09.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CABINET DR. STECKER SRL |
| Nr. reg. com. | J2011011271404 |
| EUID | ROONRC.J2011011271404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-09-20 |
| Sediu social | Str. Mântuleasa, 15, CORP A. PARTER, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MÂNTULEASA, NR.15, CORP A. PARTER |
| Telefon | 0722369553 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRA SAFA CO SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRINOVA EQUITY SRL inactiv | aceeași clădire |
| APOLLO SOFT LINE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARENA MAX TIME SRL inactiv | aceeași clădire |
| AZALEEA BEAUTY SRL | aceeași clădire |
| BETTERGAMES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BOROCHOVICH GROUP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BOX GAMING ENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CLOUD ACCOUNTING SRL | aceeași clădire |
| CONVERT MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| CROCOBET ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| DSL SOFTWARE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25