PALTINUL INTERAX PROIECT SRL
CUI 29131390 · J2011000331072
PALTINUL INTERAX PROIECT SRL are CUI 29131390, nr. de înregistrare J2011000331072, înmatriculată pe 21.09.2011. Sediul social e în Municipiul Botoşani, jud. Botoşani. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 3.166.482 lei, profit net 110.626 lei, 13 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-20 | Comuna Tansa (Primaria) | Servicii de proiectare tehnica pentru co | 48 mii lei |
| 2024-06-12 | COMUNA COPALAU | Servicii de arhitectura si de masurare ( | 15 mii lei |
| 2024-05-24 | COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) | Servicii de proiectare tehnica pentru co | 10 mii lei |
| 2024-05-17 | COMUNA DURNESTI (CONSILIUL LOCAL) | Studiu de fezabilitate (Rev.2) | 94 mii lei |
| 2024-04-30 | COMUNA MIHAI EMINESCU | Studii de fezabilitate, servicii de cons | 180 mii lei |
| 2024-04-22 | Comuna Corbasca | Lucrari de constructii de rampe de deseu | 2,4 mil lei |
| 2024-04-11 | MUNICIPIUL VASLUI | Studiu de fezabilitate (Rev.2) | 29 mii lei |
| 2024-04-08 | Comuna Tiganasi (Primaria Comunei Tiganasi) | Studii de fezabilitate, servicii de cons | 32 mii lei |
| 2024-04-02 | COMUNA COPALAU | Servicii generale de consultanta in mana | 80 mii lei |
| 2024-03-13 | COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA | Lucrari de constructii de unitati spital | 6,6 mil lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,2 mil lei · mediana 172 mii lei | de 18× mediana |
| Profit net | 111 mii lei · mediana 31 mii lei | 351% din mediană |
| Salariați | 13 · mediana 1 | de 13× mediana |
| Marjă netă | 3.5% · mediana 23.7% | 15% din mediană |
| Cifră pe salariat | 244 mii lei · mediana 176 mii lei | 138% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.166.482 | 3.292.279 | 2.999.745 | 3.139.947 | 1.415.503 | 804.375 | 935.824 | 479.334 | 49.588 | 340.416 | 71.030 | 4.990 |
| Venituri totale | 3.360.649 | 3.002.122 | 3.377.787 | 3.907.600 | 1.415.503 | 804.375 | 935.824 | 479.334 | 49.589 | 340.834 | 71.031 | 4.990 |
| Cheltuieli totale | 3.228.417 | 2.719.095 | 3.335.253 | 3.041.229 | 1.374.892 | 711.346 | 300.401 | 333.473 | 48.626 | 281.731 | 10.086 | 130 |
| Profit / pierdere brută | 132.232 | 283.027 | 42.534 | 866.371 | 40.611 | 93.029 | 635.423 | 145.861 | 963 | 59.103 | 60.945 | 4.860 |
| Profit / pierdere netă | 110.626 | 237.270 | 36.391 | 835.375 | 26.887 | 84.985 | 626.065 | 106.903 | 809 | 49.647 | 58.814 | 4.710 |
| Active imobilizate | 728.037 | 966.082 | 708.540 | 904.348 | 1.213.395 | 1.258.444 | 184.254 | 74.230 | 4.612 | — | — | — |
| Active circulante | 3.445.950 | 2.881.184 | 2.593.924 | 2.687.720 | 1.608.568 | 942.506 | 811.727 | 462.295 | 339.074 | 338.770 | 63.724 | 5.060 |
| Stocuri | 605.592 | 674.998 | 1.117.554 | 1.311.947 | 624.035 | 105.909 | 17.067 | 17.150 | 32.932 | 17.067 | 17.067 | — |
| Creanțe | 2.618.825 | 2.092.960 | 906.088 | 1.255.017 | 849.345 | 420.005 | 351.961 | 368.640 | 15.417 | 16.502 | 8.871 | — |
| Casa și conturi la bănci | 221.533 | 113.226 | 570.282 | 120.756 | 135.188 | 416.592 | 442.699 | 76.505 | 290.725 | 305.201 | 37.786 | 5.060 |
| Datorii | 2.766.306 | 2.518.334 | 1.911.117 | 1.675.490 | 1.079.277 | 485.150 | 206.987 | 215.442 | 229.507 | 225.399 | 0 | 150 |
| Venituri în avans | 583.771 | 615.648 | 465.334 | 562.008 | 870.535 | 870.535 | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 823.910 | 713.284 | 926.013 | 1.354.570 | 872.151 | 845.265 | 788.994 | 321.083 | 114.179 | 113.371 | 63.724 | 4.910 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 13 | 10 | 20 | 22 | 19 | 12 | 7 | 3 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.09.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PALTINUL INTERAX PROIECT SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000331072 |
| EUID | ROONRC.J2011000331072 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-09-21 |
| Sediu social | Str. Cişmea, 41, Mun. Botoşani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. CIŞMEA, NR.41 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIONITOAEI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARTDECOR PANORAMA PVC S.R.L. | aceeași clădire |
| CAJO ARCH S.R.L. | aceeași clădire |
| DAMARIS AUTOHAUS S.R.L. | aceeași clădire |
| GRACEMEDICAL.EG. S.R.L. | aceeași clădire |
| MAREVA ECOSOL GENERAL S.R.L. | aceeași clădire |
| MIHALI SRL | aceeași clădire |
| NEC BROTHERS TRANS SRL | aceeași clădire |
| NOST BAR CIȘMEA S.R.L. | aceeași clădire |
| ROBY & ALY SRL inactiv | aceeași clădire |
| MARKET LEBĂDA 2 S.R.L. inactiv | 174 m |
| TIMBER FOREST SRL inactiv | 174 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (39)
Alte firme din Botoşani
| 607259 | CASA CHIRIAC SRL |
| 4524024 | VANDO SRL |
| 4854391 | AGORA SRL |
| 4906270 | PROIECT BOTOSANI SRL |
| 7440068 | MODUS SRL |
| 8586429 | LKM SRL |
| 12598588 | DIMENS SRL |
| 14224741 | ART & A SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25