SIRCIMO TREND SRL
CUI 29167679 · J2011001745229
SIRCIMO TREND SRL are CUI 29167679, nr. de înregistrare J2011001745229, înmatriculată pe 30.09.2011. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4399. În 2025: cifră de afaceri 240.000 lei, profit net 14.263 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 240 mii lei · mediana 221 mii lei | 109% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 19 mii lei | 76% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 5.9% · mediana 9.3% | 63% din mediană |
| Cifră pe salariat | 120 mii lei · mediana 141 mii lei | 85% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 240.000 | 347.000 | 396.000 | 396.000 | 391.000 | 336.000 | 192.574 | 38.640 | 53.760 | 41.667 | 6.895 | 5.766 | 12.013 | 245.325 | 79.846 |
| Venituri totale | 405.743 | 527.575 | 576.574 | 556.574 | 536.574 | 491.579 | 346.249 | 38.640 | 53.760 | 41.667 | 6.895 | 20.766 | 29.014 | 245.337 | 79.846 |
| Cheltuieli totale | 389.112 | 511.085 | 560.903 | 541.748 | 524.812 | 474.553 | 334.800 | 28.484 | 34.936 | 7.953 | 5.267 | 8.531 | 24.460 | 230.045 | 53.416 |
| Profit / pierdere brută | 16.631 | 16.490 | 15.671 | 14.826 | 11.762 | 17.026 | 11.449 | 10.156 | 18.824 | 33.714 | 1.628 | 12.235 | 4.554 | 15.292 | 26.430 |
| Profit / pierdere netă | 14.263 | 13.974 | 13.215 | 11.183 | 8.204 | 13.166 | 8.801 | 9.770 | 18.286 | 32.464 | 1.421 | 11.612 | 3.684 | 12.443 | 22.193 |
| Active imobilizate | 235.059 | 376.095 | 517.131 | 658.167 | 799.203 | 958.843 | 1.099.878 | 117.010 | 117.010 | 117.010 | 119.500 | 100.500 | 100.500 | 100.500 | — |
| Active circulante | 119.172 | 115.225 | 142.833 | 80.441 | 46.437 | 9.234 | 143.350 | 96.591 | 79.343 | 83.967 | 37.405 | 34.737 | 28.139 | 43.481 | 41.649 |
| Stocuri | 2.000 | 2.000 | 0 | 0 | 3.353 | 3.353 | 3.353 | 3.353 | 3.353 | 3.353 | 3.353 | 4.865 | 3.353 | 18.078 | 1.680 |
| Creanțe | 105.133 | 106.385 | 132.782 | 80.096 | 41.730 | 3.776 | 136.270 | 90.406 | 75.771 | 70.613 | 21.694 | 22.048 | 21.126 | 12.804 | 4.191 |
| Casa și conturi la bănci | 12.039 | 6.840 | 10.051 | 345 | 1.354 | 2.105 | 3.727 | 2.832 | 219 | 10.001 | 12.358 | 7.824 | 3.660 | 12.599 | 35.778 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.456 | — |
| Datorii | 174.759 | 289.580 | 291.624 | 202.909 | 160.551 | 127.013 | 309.756 | 98.328 | 90.851 | 115.761 | 104.153 | 83.906 | 88.920 | 114.601 | 19.256 |
| Venituri în avans | 0 | 36.530 | 217.104 | 397.678 | 558.251 | 703.825 | 809.399 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 179.472 | 165.210 | 151.236 | 138.021 | 126.838 | 137.239 | 124.073 | 115.273 | 105.502 | 85.216 | 52.752 | 51.331 | 39.719 | 34.836 | 22.393 |
| Capital subscris vărsat | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 1.400 | 1.400 | 1.400 | 1.400 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | 3 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 1 | 19 | 14 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.09.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4399 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SIRCIMO TREND SRL |
| Nr. reg. com. | J2011001745229 |
| EUID | ROONRC.J2011001745229 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-09-30 |
| Sediu social | Str. Obreja, 5A, parter. camera 4, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. OBREJA, NR.5A, PARTER. CAMERA 4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABC-ALWAYS BE CURIOUS S.R.L. | aceeași clădire |
| AROME ȘI ESENȚE.RO S.R.L. | aceeași clădire |
| DAC WIN GAMES SRL inactiv | aceeași clădire |
| M.C.G. INGREDIENTE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MAXIM SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| MONACO EXPRES SRL-D | aceeași clădire |
| OMY-ANYA SRL inactiv | aceeași clădire |
| SANDRADENTALLUX S.R.L. | aceeași clădire |
| SUPER MATHIAS SRL | aceeași clădire |
| TEHNOCONS DESIGN SRL | aceeași clădire |
| TINAROM SRL | aceeași clădire |
| VIVID SPARKLE HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4399 | 2016 – 2025 |
| 4520 | 2012 – 2015 |
| 9329 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1970847 | LARGU SCS |
| 1973355 | CON COM IMPORT EXPORT SRL |
| 1974342 | MOLDOMEC SA |
| 3421454 | VIDRA SRL |
| 5999455 | F.M.F.CONST SRL |
| 6788073 | AVATTI INDUSTRIES SRL |
| 8669230 | DELTA-STAR SRL |
| 12825613 | EDIL CONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25