PIZZA STAR FOOD SRL
CUI 29285453 · J12/2698/2011 · radiată
PIZZA STAR FOOD SRL are CUI 29285453, nr. de înregistrare J12/2698/2011, înmatriculată pe 31.10.2011. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2021: cifră de afaceri 34.847 lei, pierdere netă 35.818 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 35 mii lei · mediana 166 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | -36 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -102.8% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 35 mii lei · mediana 131 mii lei | 27% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 34.847 | 72.529 | 116.881 | 145.179 | 103.673 | 0 | 0 | 58.000 | 84.000 | 157.557 | 0 |
| Venituri totale | 34.847 | 72.529 | 116.881 | 145.179 | 112.256 | 0 | 0 | 58.000 | 84.000 | 157.557 | 0 |
| Cheltuieli totale | 69.043 | 137.240 | 111.940 | 133.857 | 45.493 | — | 0 | 91.299 | 24.175 | 80.500 | — |
| Profit / pierdere brută | -34.196 | -64.711 | 4.941 | 11.322 | 66.763 | 0 | 0 | -33.299 | 59.825 | 77.057 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -35.818 | -65.327 | 3.334 | 9.737 | 12.589 | 0 | 0 | -33.299 | 54.225 | 77.057 | 0 |
| Active imobilizate | 1.117 | 1.850 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 1.053 | 200 | 200 | 200 |
| Active circulante | — | 81 | 118.327 | 86.273 | 64.400 | — | 0 | 20.073 | 62.232 | 157.707 | — |
| Stocuri | — | 39 | 49.677 | 17.620 | 3.178 | — | 0 | 11.011 | 4.225 | 0 | — |
| Creanțe | — | — | 68.409 | 68.409 | 60.000 | — | 0 | 8.858 | 57.557 | 157.557 | — |
| Casa și conturi la bănci | — | 42 | 241 | 244 | 1.222 | — | 0 | 204 | 450 | 150 | — |
| Datorii | 147.275 | 111.291 | 93.314 | 63.947 | 51.811 | 0 | 0 | 0 | 8.007 | 80.650 | 0 |
| Capitaluri proprii | -146.158 | -109.360 | 25.213 | 22.526 | 12.789 | 200 | 200 | 21.126 | 54.425 | 77.257 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 07.10.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PIZZA STAR FOOD SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2698/2011 |
| EUID | ROONRC.J12/2698/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-10-31 |
| Sediu social | Str. Cojocnei, 11-13, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. COJOCNEI, NR.11-13, AP.73 |
| Telefon | 0741974569 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDARTONY TRANS SRL | aceeași clădire |
| AP TRAFFIC CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| BOGDY MLC SRL inactiv | aceeași clădire |
| CESY CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| LAVY & TYBY AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| OVI & EMIL CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROXCONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| VAPEST SRL | aceeași clădire |
| VECINU IMOB SRL inactiv | aceeași clădire |
| VIVIROLAND SRL | aceeași clădire |
| MAD & MORE S.R.L. | 25 m |
| BIOMAX DENTAL DISTRIBUTION S.R.L. | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25