LADA DE ZESTRE S.R.L.
CUI 29313537 · J12/2763/2011
LADA DE ZESTRE S.R.L. are CUI 29313537, nr. de înregistrare J12/2763/2011, înmatriculată pe 08.11.2011. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5520. În 2025: cifră de afaceri 1.200 lei, pierdere netă 4.880 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1 mii lei · mediana 166 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -5 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -406.7% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.200 | 200 | 200 | 28.282 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 5.746 | 10.088 | 929 | 0 |
| Venituri totale | 3.315 | 9.331 | 4.204 | 28.282 | 4.232 | 4.216 | 4.283 | 6.621 | 0 | 6.476 | 1.921 | 5.746 | 10.088 | 929 | 0 |
| Cheltuieli totale | 8.195 | 8.860 | 20.978 | 14.056 | 7.961 | 1.414 | 3.471 | 5.204 | 6.630 | 4.776 | 3.105 | 4.433 | 2.600 | 8.720 | 4.163 |
| Profit / pierdere brută | -4.880 | 471 | -16.774 | 14.226 | -3.729 | 2.802 | 812 | 1.417 | -6.630 | 1.700 | -1.184 | 1.313 | 7.488 | -7.791 | -4.163 |
| Profit / pierdere netă | -4.880 | 404 | -16.774 | 13.395 | -3.729 | 2.802 | 812 | 1.417 | -6.630 | 1.700 | -1.184 | 1.313 | 7.488 | -7.791 | -4.163 |
| Active imobilizate | 5.414 | 5.414 | 5.414 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 10.032 | 10.228 | 10.424 | 10.620 | — |
| Active circulante | 4.982 | 5.135 | 7.901 | 14.881 | 5.716 | 1.252 | 5.750 | 6.488 | 3.003 | 5.235 | 2.551 | 7.078 | 5.579 | 1.090 | -999 |
| Creanțe | 489 | 489 | 207 | 10.967 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.493 | 4.646 | 7.694 | 3.914 | 5.716 | 1.252 | 5.750 | 6.488 | 3.003 | 5.235 | 2.551 | 7.078 | 5.579 | 1.090 | -999 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 105 | — | — | — |
| Datorii | 24.349 | 19.622 | 22.793 | 12.585 | 16.815 | 8.622 | 15.922 | 19.138 | 17.070 | 12.671 | 16.720 | 20.364 | 20.269 | 23.464 | 2.964 |
| Capitaluri proprii | -13.953 | -9.073 | -9.478 | 7.296 | -6.099 | -2.370 | -5.172 | -7.650 | -9.067 | -2.436 | -4.137 | -2.953 | -4.266 | -11.754 | -3.963 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.11.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LADA DE ZESTRE SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2763/2011 |
| EUID | ROONRC.J12/2763/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-11-08 |
| Sediu social | Str. Viile Dâmbul Rotund, 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VIILE DÂMBUL ROTUND, NR.1 |
| Telefon | 0742479427 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALCAIR SRL inactiv | 46 m |
| ABTRV S.R.L. | 50 m |
| ANYMOB EXIM SRL inactiv | 50 m |
| AUTOHOMEIT S.R.L. | 50 m |
| BENIAS SRL inactiv | 50 m |
| BRT BRO S.R.L. | 50 m |
| CTC INSTAL EXPERT S.R.L. | 50 m |
| CTC INSTAL TEHNIC SRL | 50 m |
| N & M LOGISTIK S.R.L. | 50 m |
| NORDSAT S.R.L. | 50 m |
| NVT PBC S.R.L. | 50 m |
| PERFECTION LASER S.R.L. | 50 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5520 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-11-08