SANDRA COUTURE SRL
CUI 29313723 · J2011002525136 · este sub incidența Legii nr. 85/2014
SANDRA COUTURE SRL are CUI 29313723, nr. de înregistrare J2011002525136, înmatriculată pe 07.11.2011. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7411. În 2025: cifră de afaceri 6.972 lei, pierdere netă 68.575 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 7 mii lei · mediana 172 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | -69 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -983.6% · mediana 23.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.972 | 7.080 | — | 2.202 | 3.329 | 9.262 | 16.120 | 7.248 | 18.324 | 7.409 | 322.772 | 26.936 | 10.585 |
| Venituri totale | 6.972 | 15.719 | 0 | 2.202 | 3.329 | 2.283.733 | 16.120 | 7.248 | 18.324 | 18.344 | 322.772 | 67.206 | 71.687 |
| Cheltuieli totale | 75.547 | 45.157 | 1.319 | 9.277 | 4.038 | 1.412.515 | 86.277 | 82.766 | 131.726 | 133.216 | 346.768 | 138.720 | 158.803 |
| Profit / pierdere brută | -68.575 | -29.438 | -1.319 | -7.075 | -709 | 871.218 | -70.157 | -75.518 | -113.402 | -114.872 | -23.996 | -71.514 | -87.116 |
| Profit / pierdere netă | -68.575 | -29.438 | -1.319 | -7.141 | -809 | 809.557 | -70.667 | -75.708 | -113.951 | -115.093 | -23.996 | -72.323 | -89.267 |
| Active imobilizate | — | 6.104 | 6.104 | 6.364 | 6.364 | 6.364 | 1.201.760 | 1.246.645 | 1.291.271 | 1.336.155 | 1.374.937 | 1.419.822 | 1.464.707 |
| Active circulante | 1.829.627 | 1.886.146 | 1.923.863 | 2.080.042 | 2.082.674 | 2.090.906 | 120.433 | 128.213 | 129.382 | 139.839 | 159.009 | -97 | 333 |
| Stocuri | 909 | 57.863 | 100.550 | 100.549 | 102.000 | 106.656 | 109.396 | 122.839 | 126.774 | 137.371 | 147.348 | — | — |
| Creanțe | 1.828.718 | 1.828.283 | 1.823.050 | 1.977.647 | 1.962.956 | 1.963.056 | 858 | 1.263 | 1.523 | 1.621 | 205 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | — | — | 263 | 1.846 | 17.718 | 21.194 | 10.179 | 4.111 | 1.085 | 847 | 11.456 | -97 | 333 |
| Datorii | 1.721.582 | 1.715.630 | 1.723.909 | 1.879.030 | 1.849.198 | 1.850.548 | 1.885.028 | 1.867.026 | 1.837.115 | 1.778.505 | 1.721.364 | 1.583.146 | 1.556.138 |
| Capitaluri proprii | 108.045 | 176.620 | 206.058 | 207.376 | 239.840 | 246.722 | -562.835 | -492.168 | -416.462 | -302.511 | -187.418 | -163.421 | -91.098 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.11.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 7411 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SANDRA COUTURE SRL |
| Nr. reg. com. | J2011002525136 |
| EUID | ROONRC.J2011002525136 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-11-07 |
| Sediu social | Bld. Mamaia, 93, CAMERA 2, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. MAMAIA, NR.93, CAMERA 2, BL.LS10, SC.A, ET.P, AP.2 ȘI 3 |
| Telefon | 0726017686 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MADAME AMBROSIA S.R.L. | aceeași clădire |
| MULTICONT SRL | aceeași clădire |
| NEODENT 2004 SRL | aceeași clădire |
| AYAN-YUSUF S.R.L. inactiv | 28 m |
| SOUND OF FUTURE BUSINESS S.R.L. inactiv | 28 m |
| CELLAMAR SRL inactiv | 50 m |
| EPSILON SERVICES SRL inactiv | 50 m |
| RZR CONCEPT S.R.L. | 50 m |
| RZR SPECTRUM S.R.L. | 50 m |
| TRANSSYLVANIA ROADCARGO S.R.L. | 50 m |
| TRIANGULAR FACADE SYSTEMS S.R.L. | 50 m |
| 3 G INTERNATIONAL SRL | 55 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7410 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 17431849 | MULTICONT SRL |
| 31277630 | RĂDULESCU VERONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ |
| 34811376 | CONSTANTIN P. IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 43292375 | UNITED SOCIETY S.R.L. |
| 47253417 | MADAME AMBROSIA S.R.L. |
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08