CABALLO ROJO S.R.L.
CUI 29317733 · J11/583/2011
CABALLO ROJO S.R.L. are CUI 29317733, nr. de înregistrare J11/583/2011, înmatriculată pe 08.11.2011. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2023: cifră de afaceri 15.733 lei, pierdere netă 8.263 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 16 mii lei · mediana 166 mii lei | 9% din mediană |
| Profit net | -8 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -52.5% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 16 mii lei · mediana 131 mii lei | 12% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.733 | 18.900 | 22.155 | 20.321 | 63.669 | 110.566 | 67.474 | 49.491 | 54.898 | 29.372 | 32.902 | 18.671 |
| Venituri totale | 15.733 | 18.900 | 22.155 | 20.321 | 63.669 | 110.566 | 67.474 | 49.539 | 54.937 | 29.380 | 32.923 | 18.930 |
| Cheltuieli totale | 23.839 | 29.033 | 32.850 | 26.059 | 83.921 | 118.082 | 81.364 | 64.321 | 71.031 | 78.618 | 49.792 | 30.929 |
| Profit / pierdere brută | -8.106 | -10.133 | -10.695 | -5.738 | -20.252 | -7.516 | -13.890 | -14.782 | -16.094 | -49.238 | -16.869 | -11.999 |
| Profit / pierdere netă | -8.263 | -10.322 | -10.917 | -5.921 | -20.888 | -8.621 | -14.565 | -15.773 | -17.513 | -50.121 | -17.690 | -11.999 |
| Active imobilizate | 39 | 39 | 39 | 39 | 39 | — | — | — | — | — | 8.140 | 7.552 |
| Active circulante | 19.978 | 14.425 | 9.735 | 9.485 | 9.730 | 8.907 | 29.322 | 14.158 | 19.118 | 6.599 | 15.651 | 17.780 |
| Stocuri | 3.738 | 13.919 | 8.513 | 5.355 | 6.059 | 1.470 | 25.968 | 13.310 | 3.932 | 4.697 | 14.057 | 11.517 |
| Creanțe | -412 | -412 | -412 | 1.010 | 2.525 | 2.393 | — | — | 7.617 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.652 | 918 | 1.634 | 3.120 | 1.146 | 5.044 | 3.354 | 848 | 7.569 | 1.902 | 1.594 | 6.263 |
| Datorii | 212.181 | 198.365 | 183.354 | 172.186 | 166.510 | 144.760 | 156.554 | 126.825 | 116.241 | 86.209 | 53.280 | 37.131 |
| Capitaluri proprii | -192.164 | -183.901 | -173.580 | -162.662 | -156.741 | -135.853 | -127.232 | -112.667 | -97.123 | -79.610 | -29.489 | -11.799 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.11.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CABALLO ROJO SRL |
| Nr. reg. com. | J11/583/2011 |
| EUID | ROONRC.J11/583/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-11-08 |
| Sediu social | Aleea Constructorilor, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, ALEEA CONSTRUCTORILOR, BL.6, SC.1, ET.4, AP.89 |
| Telefon | 0770357952 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGD ALDEN ACTIV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AIDA BISTUR GARDEN S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGELS DAVID IONUŢ SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATRACT EXPERT SRL inactiv | aceeași clădire |
| BALCUTACOM SRL | aceeași clădire |
| BLESS JOY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BRILIANT - BRIANA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARANFIL TATTOO SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIMLORY LAND SRL inactiv | aceeași clădire |
| EGINA - YIAROS SRL | aceeași clădire |
| FLORBIANCA GETALINA SRL inactiv | aceeași clădire |
| GIUROIU AUTO MOD S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2012 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Caraş-Severin
| 1045493 | ALINA CRISTINA SRL |
| 1047966 | PRIVATNA RADNJA COD OMERA SRL |
| 1048724 | KAMENITA SRL |
| 1059324 | DAVE SRL |
| 1060183 | ANTARES SRL |
| 1060949 | P.L. SERVCOM SRL |
| 1061138 | SIMONA ANDREEA SRL |
| 1063155 | MARIA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25