RORY SOL SRL
CUI 29319661 · J2011013306405
RORY SOL SRL are CUI 29319661, nr. de înregistrare J2011013306405, înmatriculată pe 09.11.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 385.477 lei, profit net 202.515 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 385 mii lei · mediana 105 mii lei | 366% din mediană |
| Profit net | 203 mii lei · mediana 7 mii lei | de 30× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 52.5% · mediana 10.2% | 515% din mediană |
| Cifră pe salariat | 193 mii lei · mediana 110 mii lei | 176% din mediană |
Comparat cu 19.634 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 385.477 | 294.908 | 442.486 | 238.990 | 117.325 | 142.973 | 133.193 | 34.880 | 33.474 | 6.835 | 12.875 | 211.489 | 139.479 |
| Venituri totale | 394.005 | 294.908 | 443.216 | 238.990 | 117.328 | 142.973 | 133.193 | 82.743 | 34.156 | 7.443 | 30.083 | 215.748 | 139.479 |
| Cheltuieli totale | 185.970 | 119.728 | 59.948 | 45.449 | 40.802 | 40.470 | 41.869 | 38.100 | 42.571 | 21.291 | 41.402 | 20.878 | 1.280 |
| Profit / pierdere brută | 208.035 | 175.180 | 383.268 | 193.541 | 76.526 | 102.503 | 91.324 | 44.643 | -8.415 | -13.848 | -11.319 | 194.870 | 138.199 |
| Profit / pierdere netă | 202.515 | 172.669 | 378.925 | 191.267 | 75.375 | 101.113 | 90.283 | 44.294 | -9.346 | -14.057 | -12.562 | 188.397 | 134.015 |
| Active imobilizate | 437.583 | 460.668 | 374.100 | 150 | — | — | — | — | — | 0 | 180 | 317 | 0 |
| Active circulante | 569.628 | 361.347 | 353.639 | 343.003 | 196.148 | 218.572 | 168.733 | 57.973 | 73.433 | 9.072 | 77.661 | 273.312 | 139.623 |
| Stocuri | 17.686 | 8.915 | 3.150 | 1.571 | 1.521 | 1.521 | 1.521 | 1.570 | 49 | 1.525 | 1.615 | — | — |
| Creanțe | 3.423 | 58.646 | 228.640 | 75.183 | 53.501 | 86.291 | 43.890 | 2.369 | 2.221 | 2.774 | 3.804 | 362 | 69.739 |
| Casa și conturi la bănci | 548.519 | 293.786 | 121.849 | 266.249 | 141.126 | 130.760 | 123.322 | 54.034 | 71.163 | 4.773 | 72.242 | 272.950 | 69.884 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 653 | — | — | 37 | 260 | 284 | 209 | — | — |
| Datorii | 28.012 | 45.331 | 23.724 | 18.064 | 37.181 | 37.573 | 37.114 | 16.674 | 76.651 | 2.969 | 6.000 | 896 | 5.408 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 121 | — |
| Capitaluri proprii | 979.199 | 776.684 | 704.015 | 325.089 | 159.620 | 180.999 | 131.619 | 41.336 | -2.958 | 6.387 | 72.050 | 272.612 | 134.215 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.11.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RORY SOL SRL |
| Nr. reg. com. | J2011013306405 |
| EUID | ROONRC.J2011013306405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-11-09 |
| Sediu social | Str. Valea Argeşului, 3, PARTER. CAMERA 6, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR VALEA ARGEŞULUI, NR.3, PARTER. CAMERA 6, BL.D11, SC.B, AP.11 |
| Telefon | 0726247267 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANCOM 2002 SRL | aceeași clădire |
| ANICO IMPACT SRL | aceeași clădire |
| BEAUTY BY KORANDI SRL | aceeași clădire |
| BEAUTYFRIENDS S.R.L. | aceeași clădire |
| BLUE OCEAN FUN SRL | aceeași clădire |
| CASTALIA ALFA SRL | aceeași clădire |
| DEGAS RESIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| DVL PROPERTIES S.R.L. | aceeași clădire |
| ENB CONSTRUCT&CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| GG DUREX IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| HELIOSYNCRO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HELLEN COOL CONCEPT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8559 | 2012 – 2025 |
| 6622 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (31)
Sunt 31 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08