Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

UNHOLY MANAGEMENT S.R.L.

CUI 29325930 · J16/1959/2011

cu contul HoReCaOS, sau pe email

UNHOLY MANAGEMENT S.R.L. are CUI 29325930, nr. de înregistrare J16/1959/2011, înmatriculată pe 10.11.2011. Sediul social e în Sat Albeşti, Comuna Simnicu de Sus, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8230. În 2025: cifră de afaceri 129.414 lei, profit net 44.107 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 27%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 15 ani
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 129 mii lei · mediana 189 mii lei 69% din mediană
Profit net 44 mii lei · mediana 26 mii lei 173% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 34.1% · mediana 15.1% 226% din mediană
Cifră pe salariat 129 mii lei · mediana 126 mii lei 103% din mediană

Comparat cu 42.556 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 129 mii lei
2023: 102 mii lei 232024: 102 mii lei 242025: 129 mii lei 25
Profit net 44 mii lei
2023: 5 mii lei 232024: 56 mii lei 242025: 44 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 0 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă129.414102.125101.687
Venituri totale129.414102.125101.687
Cheltuieli totale75.95335.06094.570
Profit / pierdere brută53.46167.0657.117
Profit / pierdere netă44.10756.3355.228
Active imobilizate01.5586.492
Active circulante72.249100.46427.944
Creanțe20.07852.76180
Casa și conturi la bănci52.17147.70327.864
Datorii27.94745.48729.008
Capitaluri proprii44.30256.5355.428
Capital subscris vărsat——200
Număr mediu de salariați101

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 10.11.2011
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
CAEN principal8230
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCUNHOLY MANAGEMENT S.R.L.
Nr. reg. com.J16/1959/2011
EUIDROONRC.J16/1959/2011
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2011-11-10
Sediu socialAleea Pinului, 3, Sat Albeşti Com. Şimnicu de Sus, DOLJ
Domiciliu fiscalJUD. DOLJ, SAT ALBEŞTI COM. ŞIMNICU DE SUS, ALEEA PINULUI, NR.3
Telefon0786477960
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

82302023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (1)

8230

Alte firme din Dolj

16339667 EXPOOLTENIA SRL
16453008 CONSIREP BILD SRL
17898683 AUTO LIMIT SRL
19597733 SECRET ADVERTISING SRL
25529920 BUSINESS CENTER RINCA SRL
28407838 ELITE AFFAIRS CONSULT SRL
28668620 FACETTE SRL
30920028 EVENT CREATIVE CONCEPT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12