CPCP STUDIO ARHITECTURA SISTEMATIZARE SI AMENAJARI INTERIOARE SRL
CUI 29336271 · J2011013506407
CPCP STUDIO ARHITECTURA SISTEMATIZARE SI AMENAJARI INTERIOARE SRL are CUI 29336271, nr. de înregistrare J2011013506407, înmatriculată pe 14.11.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 1.032.693 lei, profit net 455.322 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,0 mil lei · mediana 172 mii lei | 600% din mediană |
| Profit net | 455 mii lei · mediana 31 mii lei | de 14× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 44.1% · mediana 23.7% | 186% din mediană |
| Cifră pe salariat | 516 mii lei · mediana 176 mii lei | 293% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.032.693 | 1.070.642 | 752.512 | 513.353 | 185.081 | 817.410 | 358.996 | 305.608 | 225.446 | 307.560 | 130.468 | 147.393 | 266.025 | 75.500 |
| Venituri totale | 1.033.282 | 1.071.588 | 752.603 | 514.386 | 185.081 | 820.974 | 382.533 | 321.730 | 225.447 | 308.593 | 102.128 | 147.393 | 266.025 | 75.500 |
| Cheltuieli totale | 551.208 | 485.432 | 476.326 | 368.561 | 253.289 | 460.727 | 343.217 | 260.090 | 190.240 | 258.490 | 28.340 | 90.935 | 328.033 | 269 |
| Profit / pierdere brută | 482.074 | 586.156 | 276.277 | 145.825 | -68.208 | 360.247 | 39.316 | 61.640 | 35.207 | 50.103 | -24.426 | 56.458 | -62.008 | 75.231 |
| Profit / pierdere netă | 455.322 | 560.135 | 268.903 | 140.939 | -69.837 | 352.037 | 35.491 | 58.423 | 32.953 | 47.016 | -2 | 52.036 | -62.008 | 63.194 |
| Active imobilizate | 33.898 | 24.976 | 20.345 | 31.391 | 21.456 | 18.548 | 15.304 | 40.400 | 93.095 | 86.933 | 102.297 | 121.798 | 159.232 | — |
| Active circulante | 447.541 | 571.477 | 382.847 | 250.122 | 241.060 | 450.595 | 235.762 | 220.576 | 442.895 | 126.655 | 87.644 | 54.351 | 70.280 | 75.431 |
| Creanțe | 375.243 | 497.131 | 375.521 | 173.912 | 154.312 | 288.795 | 103.646 | 182.451 | 326.663 | 89.941 | 76.310 | 52.941 | 69.690 | 26.000 |
| Casa și conturi la bănci | 72.298 | 74.346 | 7.326 | 76.210 | 86.748 | 161.800 | 132.116 | 38.125 | 116.232 | 36.714 | 11.334 | 1.410 | 590 | — |
| Cheltuieli în avans | 7.238 | 277 | — | — | — | 4.919 | 2.538 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 33.115 | 36.355 | 134.049 | 66.279 | 47.938 | 83.879 | 96.533 | 175.165 | 419.563 | 162.091 | 184.612 | 195.246 | 228.126 | 12.037 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 32.258 | 56.449 | — | 16.112 | 16.112 | 16.112 | 16.112 | — | — |
| Capitaluri proprii | 455.562 | 560.375 | 269.143 | 215.234 | 214.578 | 357.925 | 100.622 | 85.811 | 100.315 | 35.385 | -10.783 | -35.209 | 1.386 | 63.394 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Patrimoniul regiei | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 130.468 | — | — | — |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | — | 6 | — | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.11.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CPCP STUDIO ARHITECTURA SISTEMATIZARE SI AMENAJARI INTERIOARE SRL |
| Nr. reg. com. | J2011013506407 |
| EUID | ROONRC.J2011013506407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-11-14 |
| Sediu social | Şos. Pantelimon, 254, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. PANTELIMON, NR.254, BL.55, SC.C, ET.4, AP.140 |
| Telefon | 0745843687 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&A ELEGANT BOUTIQUE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANGEL IMPEX '94 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ASTEROID INSURANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUDIOSAMA RECORDS SRL | aceeași clădire |
| BALANCED BODY SRL | aceeași clădire |
| C & I ELCA IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| CDM DUMLO SRL | aceeași clădire |
| DAHM LOGISTIK SRL | aceeași clădire |
| EDILIZIA TRANSILVANIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELLA LINE SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXPERT FINANCIAL ADVISOR S.R.L. | aceeași clădire |
| GBI CONSTRUCT & INSTAL SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (24)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25