CSP INTERPRETING S.R.L.
CUI 29351697 · J26/1130/2011
CSP INTERPRETING S.R.L. are CUI 29351697, nr. de înregistrare J26/1130/2011, înmatriculată pe 17.11.2011. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7430. În 2022: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 172 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | — | — | 2.500 | 37.698 | 109.643 | 32.877 | — | 0 | 0 | 0 | 8.684 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 2.500 | 37.698 | 109.643 | 32.877 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8.684 |
| Cheltuieli totale | — | — | 2.211 | 19.041 | 28.887 | 13.992 | 3.963 | — | — | — | 7.914 | 4.395 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -2.211 | -16.541 | 8.811 | 95.651 | 28.914 | 0 | 0 | 0 | -7.910 | 4.289 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -2.211 | -16.616 | 7.928 | 92.361 | 27.928 | 0 | 0 | 0 | -7.910 | 4.028 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 988 |
| Active circulante | — | — | — | 15.906 | 99.700 | 91.714 | 26.225 | 268 | 268 | 268 | 268 | 6.001 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | 15.906 | 99.700 | 91.714 | 26.225 | 268 | 268 | 268 | 268 | 6.001 |
| Datorii | 180 | 180 | 180 | 13.875 | 3.053 | 2.995 | 1.979 | 3.950 | 3.950 | 3.950 | 3.950 | 2.761 |
| Capitaluri proprii | -180 | -180 | -180 | 2.031 | 96.647 | 88.719 | 24.246 | -3.682 | -3.682 | -3.682 | -3.682 | 4.228 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.11.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 7430 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CSP INTERPRETING SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1130/2011 |
| EUID | ROONRC.J26/1130/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-11-17 |
| Sediu social | Str. Koós Ferenc, 10, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. KOÓS FERENC, NR.10, AP.5 |
| Telefon | 0749205377 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCEPTOR BANCNOTE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALB-ASTRU SRL | aceeași clădire |
| ANTI TABAC SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRB DREAM ON S.R.L. | aceeași clădire |
| CCIA INGINERIE S.R.L. | aceeași clădire |
| DANDI AGREMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAYANS ITALIAN FASHION SRL inactiv | aceeași clădire |
| DRAGMEDIFAM S.R.L. | aceeași clădire |
| FLAMINGO ALIMCOMPEX SRL | aceeași clădire |
| GARDENDESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| GEROMN IMPACT S.R.L. | aceeași clădire |
| INSYTRA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7430 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 11399218 | CATANA COMINSTA S.R.L. |
| 13344090 | FUNDATIA "ASOCIATIA PRODUCATORILOR AGRICOLI TRANSSYLVANIA" |
| 14176989 | PROCONSIM S.R.L. |
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Mureş
| 1198454 | COMPLET CONSTRUCTII SRL |
| 1222714 | SERVOPRINT SRL |
| 1233969 | TRANSPORT AUTO MIXT SA |
| 3799000 | MARIDANA IMPEX SRL |
| 3799370 | CERTO SRL |
| 15436599 | BAIER SRL |
| 16659246 | ESPAROM SRL |
| 16835636 | EURO COPY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08