CRYSTIAN TRANS LUX SRL
CUI 29370575 · J2011002109224
CRYSTIAN TRANS LUX SRL are CUI 29370575, nr. de înregistrare J2011002109224, înmatriculată pe 22.11.2011. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 61.707 lei, profit net 26.841 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 62 mii lei · mediana 158 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | 27 mii lei · mediana 5 mii lei | 514% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 43.5% · mediana 3.2% | de 14× mediana |
| Cifră pe salariat | 62 mii lei · mediana 175 mii lei | 35% din mediană |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 61.707 | 70.202 | 96.250 | 74.381 | 84.736 | 62.102 | 69.464 | 86.287 | 63.555 | 68.343 | 53.660 | 19.455 | 20.152 | 25.538 | 2.307 |
| Venituri totale | 61.707 | 70.202 | 98.750 | 74.381 | 84.736 | 62.102 | 69.464 | 86.287 | 63.555 | 68.343 | 53.660 | 19.455 | 21.652 | 25.538 | 2.307 |
| Cheltuieli totale | 29.754 | 77.792 | 94.454 | 79.733 | 60.853 | 48.550 | 76.891 | 66.705 | 41.729 | 40.159 | 26.014 | 28.805 | 30.225 | 49.428 | 5.351 |
| Profit / pierdere brută | 31.953 | -7.590 | 4.296 | -5.352 | 23.883 | 13.552 | -7.427 | 19.582 | 21.826 | 28.184 | 27.646 | -9.350 | -8.573 | -23.890 | -3.044 |
| Profit / pierdere netă | 26.841 | -8.499 | 3.334 | -6.098 | 23.036 | 12.931 | -8.122 | 18.719 | 21.192 | 26.817 | 26.036 | -9.934 | -9.156 | -23.890 | -3.044 |
| Active imobilizate | — | 5.637 | 28.183 | 50.730 | — | 1.870 | 1.870 | 7.870 | 16.870 | 25.870 | 3.740 | 11.220 | 0 | 3.194 | 4.861 |
| Active circulante | 17.758 | 5.498 | 989 | 12.089 | 25.988 | 7.630 | 756 | 13.987 | 8.243 | 29.307 | 807 | 9.288 | 488 | 224 | 933 |
| Creanțe | — | — | 0 | — | 23.694 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 17.758 | 5.498 | 989 | 12.089 | 2.294 | 7.630 | 756 | — | 8.243 | 29.307 | 807 | 9.288 | 488 | 224 | 933 |
| Datorii | 1.980 | 22.198 | 31.736 | 68.717 | 2.752 | 2.663 | 8.720 | 19.829 | 23.085 | 53.148 | 29.335 | 71.332 | 36.378 | 30.152 | 8.638 |
| Capitaluri proprii | 15.778 | -11.063 | -2.564 | -5.898 | 23.236 | 6.837 | -6.094 | 2.028 | 2.028 | 2.029 | -24.788 | -50.824 | -35.890 | -26.734 | -2.844 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.11.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRYSTIAN TRANS LUX SRL |
| Nr. reg. com. | J2011002109224 |
| EUID | ROONRC.J2011002109224 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-11-22 |
| Sediu social | Str. Ştefan Octavian Iosif, 34, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF, NR.34 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABPRINT DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| AUDIT CONTGEN MNV SRL | aceeași clădire |
| BICHI-NET DEVELOPMENT SRL | aceeași clădire |
| BYCRON BIZ SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAVID SI COPIII SRL | aceeași clădire |
| DURPU CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ENGI SERV SRL | aceeași clădire |
| F.M. INTERMEDIERI ŞI ACHIZIŢII SRL inactiv | aceeași clădire |
| FINEST TEHNO SISTEM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FRESCO CLEAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| GREGOIRE CONSTRUCTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GRĂDINA DIN BUCIUM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1958134 | NICO TEX SRL |
| 1964578 | NEW STAR SRL |
| 1987822 | THALIDA SRL |
| 3421055 | ASTEROID SRL |
| 3421209 | GEOLUCI SRL |
| 3912524 | IORDANA SRL |
| 5744958 | MITITELU SRL |
| 5786422 | NEMESIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25