JOIN DECO SRL
CUI 29398347 · J2011014222403
JOIN DECO SRL are CUI 29398347, nr. de înregistrare J2011014222403, înmatriculată pe 29.11.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 361.039 lei, profit net 138.680 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 361 mii lei · mediana 172 mii lei | 210% din mediană |
| Profit net | 139 mii lei · mediana 31 mii lei | 441% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 38.4% · mediana 23.6% | 163% din mediană |
| Cifră pe salariat | 361 mii lei · mediana 176 mii lei | 205% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 361.039 | 170.122 | 151.824 | 314.549 | 205.483 | 321.819 | 205.970 | 152.309 | 90.407 | 118.984 | 62.058 | 48.667 | 9.912 | 22.321 |
| Venituri totale | 364.668 | 170.122 | 282.575 | 326.946 | 205.514 | 325.869 | 205.970 | 207.309 | 90.407 | 118.984 | 62.070 | 48.667 | 9.912 | 22.324 |
| Cheltuieli totale | 217.283 | 269.145 | 332.725 | 320.706 | 318.508 | 163.820 | 88.629 | 157.005 | 82.418 | 39.348 | 19.962 | 25.332 | 10.165 | 18.681 |
| Profit / pierdere brută | 147.385 | -99.023 | -50.150 | 6.240 | -112.994 | 162.049 | 117.341 | 50.304 | 7.989 | 79.636 | 42.108 | 23.335 | -253 | 3.643 |
| Profit / pierdere netă | 138.680 | -100.724 | -52.976 | 3.282 | -115.049 | 158.862 | 111.600 | 43.765 | 3.736 | 75.813 | 40.246 | 21.875 | -601 | 2.673 |
| Active imobilizate | 162.391 | 203.636 | 139.241 | 326.053 | 35.360 | 82.514 | 113.855 | 54.263 | 128.157 | 164.164 | 3.146 | 486 | 1.653 | 2.819 |
| Active circulante | 186.322 | 40.936 | 172.983 | 164.939 | 185.628 | 291.293 | 145.831 | 146.370 | 82.121 | 65.720 | 60.175 | 22.857 | 3.840 | 1.199 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 1.950 | 1.950 | 1.950 | — | 1.333 | — | — |
| Creanțe | 18.488 | 20.020 | 72.409 | 58.131 | 29.798 | 33.624 | 32.622 | 70.899 | 37.583 | 14.415 | 3.779 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 167.834 | 20.916 | 100.574 | 106.808 | 155.830 | 257.669 | 113.209 | 73.521 | 42.588 | 49.355 | 56.396 | 21.524 | 3.840 | 1.199 |
| Datorii | 162.549 | 197.088 | 164.015 | 289.808 | 23.086 | 9.584 | 54.325 | 86.872 | 119.283 | 112.625 | 601 | 869 | 4.894 | 345 |
| Capitaluri proprii | 186.164 | 47.484 | 148.209 | 201.184 | 197.902 | 364.223 | 205.361 | 113.761 | 90.995 | 117.259 | 62.720 | 22.474 | 599 | 3.673 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JOIN DECO SRL |
| Nr. reg. com. | J2011014222403 |
| EUID | ROONRC.J2011014222403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-11-29 |
| Sediu social | Str. OASTEI, 34, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. OASTEI, NR.34, ET.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IDEATION SRL | aceeași clădire |
| LUMEA DESIGNULUI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LAUFWOOD SRL inactiv | aceeași clădire |
| EMERALD AUTOMOBILE SRL inactiv | 15 m |
| LEONIS2009LC S.R.L. inactiv | 15 m |
| MIU CATERING S.R.L. inactiv | 15 m |
| SOMICONS S.R.L. | 15 m |
| SUPERPOWER ARTISTIC CREATION S.R.L. inactiv | 15 m |
| TYR WEB DESIGN S.R.L. inactiv | 15 m |
| AURORA ACTIVE S.R.L. | 35 m |
| BIS GLOBAL TRADING S.R.L. | 35 m |
| HEMPCLOTH STAY NATURAL S.R.L. | 35 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08