MIHOMAR MARKET SRL
CUI 29399415 · J51/487/2011
MIHOMAR MARKET SRL are CUI 29399415, nr. de înregistrare J51/487/2011, înmatriculată pe 29.11.2011. Sediul social e în Municipiul Olteniţa, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2020: cifră de afaceri 68.800 lei, profit net 10.745 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 69 mii lei · mediana 199 mii lei | 35% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 3 mii lei | 380% din mediană |
| Marjă netă | 15.6% · mediana 1.6% | 975% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 68.800 | 79.535 | 120.962 | 119.801 | 139.754 | 112.073 | 84.680 | 85.825 | 78.458 | 1.735 |
| Venituri totale | 68.800 | 79.535 | 120.962 | 119.801 | 139.754 | 112.073 | 84.680 | 85.825 | 78.458 | 1.735 |
| Cheltuieli totale | 55.682 | 70.571 | 139.137 | 189.426 | 148.760 | 127.137 | 81.533 | 84.945 | 78.057 | 1.698 |
| Profit / pierdere brută | 13.118 | 8.964 | -18.175 | -69.625 | -9.006 | -15.064 | 3.147 | 880 | 401 | 37 |
| Profit / pierdere netă | 10.745 | 8.301 | -19.344 | -71.135 | -10.753 | -20.616 | 607 | -1.332 | 337 | 31 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 740 |
| Active circulante | 110.265 | 43.495 | 33.093 | 62.891 | 145.039 | 147.105 | 185.621 | 143.515 | 89.190 | 11.796 |
| Stocuri | 109.336 | 42.987 | 32.010 | 62.420 | 143.800 | 143.020 | 185.236 | 142.860 | 85.858 | 11.336 |
| Creanțe | — | — | — | — | 40 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 929 | 508 | 1.083 | 471 | 1.199 | 4.085 | 385 | 655 | 3.332 | 460 |
| Datorii | 214.845 | 157.535 | 155.434 | 165.888 | 176.901 | 168.214 | 186.115 | 144.616 | 88.622 | 12.305 |
| Capitaluri proprii | -104.580 | -114.040 | -122.341 | -102.997 | -31.862 | -21.109 | -494 | -1.101 | 568 | 231 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIHOMAR MARKET SRL |
| Nr. reg. com. | J51/487/2011 |
| EUID | ROONRC.J51/487/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-11-29 |
| Sediu social | Str. Pescarilor, 98, Mun. Olteniţa, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. OLTENIŢA, STR. PESCARILOR, NR.98 |
| Telefon | 0724790842 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| KANTUCI POPPY SRL inactiv | 37 m |
| DENIZ TRAVEL S.R.L. inactiv | 40 m |
| POD FAN SRL inactiv | 65 m |
| ELFYN SRL | 82 m |
| ANDRAS COMPANY SRL | 94 m |
| COOPER BLUE SRL inactiv | 110 m |
| TICONDA SRL | 118 m |
| GINGERLY EFECT SRL | 129 m |
| HAB CONSTRUCT SERVICES S.R.L. inactiv | 150 m |
| HAB CONSULT S.R.L. | 150 m |
| COTOARĂ MARKET SELECT SRL | 153 m |
| GREEN MED SRL | 183 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08