GAMA REGALLI SRL
CUI 29415952 · J13/2710/2011
GAMA REGALLI SRL are CUI 29415952, nr. de înregistrare J13/2710/2011, înmatriculată pe 05.12.2011. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2022: cifră de afaceri -137.259 lei, pierdere netă 154.546 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | -137 mii lei · mediana 221 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Profit net | -155 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | -137.259 | 1.377.126 | 1.643.578 | 1.188.429 | 1.574.955 | 1.105.167 | 891.992 | 594.042 | 622.608 | 110.681 | 73.543 | 359 |
| Venituri totale | -137.259 | 1.377.126 | 1.643.842 | 1.188.429 | 1.574.989 | 1.105.167 | 891.992 | 594.042 | 622.608 | 110.681 | 73.690 | 359 |
| Cheltuieli totale | 17.287 | 705.048 | 1.111.898 | 1.083.351 | 1.242.177 | 874.745 | 726.457 | 465.703 | 489.141 | 331.507 | 84.418 | 1.066 |
| Profit / pierdere brută | -154.546 | 672.078 | 531.944 | 105.078 | 332.812 | 230.422 | 165.535 | 128.339 | 133.467 | -220.826 | -10.728 | -707 |
| Profit / pierdere netă | -154.546 | 658.582 | 516.481 | 93.194 | 317.062 | 219.370 | 139.049 | 124.490 | 133.467 | -224.098 | -12.939 | -710 |
| Active imobilizate | 5.744 | 7.081 | 19.487 | 6.260 | 15.896 | 12.981 | 17.799 | 22.617 | 3.656 | — | — | — |
| Active circulante | 508.345 | 2.347.995 | 2.259.731 | 1.007.129 | 867.211 | 596.448 | 454.375 | 139.482 | 46.035 | 153.402 | 102.997 | 13.987 |
| Stocuri | 43.055 | 43.055 | 37.248 | 16.084 | 9.124 | 0 | 2.840 | 17.710 | 18.448 | 148.994 | 99.738 | 11.057 |
| Creanțe | 449.610 | 463.960 | 413.570 | 92.514 | 100.324 | 256.015 | 207.076 | 25.146 | 23.095 | 4.331 | 631 | — |
| Casa și conturi la bănci | 15.680 | 1.840.980 | 1.808.913 | 898.531 | 757.763 | 340.433 | 244.459 | 96.626 | 4.492 | 77 | 2.628 | 2.930 |
| Datorii | 644.143 | 408.198 | 993.611 | 244.264 | 207.176 | 230.560 | 312.675 | 141.649 | 153.771 | 390.949 | 116.446 | 14.497 |
| Capitaluri proprii | -130.054 | 1.946.878 | 1.285.607 | 769.125 | 675.931 | 378.869 | 159.499 | 20.450 | -104.080 | -237.547 | -13.449 | -510 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 5 | 2 | 12 | 5 | 5 | 7 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.12.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GAMA REGALLI SRL |
| Nr. reg. com. | J13/2710/2011 |
| EUID | ROONRC.J13/2710/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-12-05 |
| Sediu social | Str. Amzacea, 16, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. AMZACEA, NR.16 |
| Telefon | 0724414841 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| RALUCA MOD SRL | 28 m |
| ULTRASAFE DDD S.R.L. | 28 m |
| NEXT PRINT & PHOTO SRL | 53 m |
| DACONEX SRL | 54 m |
| NADOLEANU CONSTRUCT SRL | 63 m |
| PREST COM UNU SRL inactiv | 63 m |
| VLAD TAXI SRL inactiv | 63 m |
| ARTERA TRUST SRL | 73 m |
| PREST COM CINCI SRL inactiv | 73 m |
| PREST COM DOI SRL inactiv | 73 m |
| PREST COM PATRU SRL inactiv | 73 m |
| CLAUDIU-PRESTCOM SRL inactiv | 74 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4120 | 2013 – 2022 |
| 4778 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 40124776 | MARIAGE ANA EVENTS S.R.L. |
| 47473447 | COSMICEANU V.M. BOGDAN-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 49827990 | CLARES NEW TEHNIK S.R.L. |
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Constanţa
| 1862020 | ZORILE SRL |
| 1867494 | CONTRAFORT N SRL |
| 1900230 | CONSTRUCTII FEROVIARE SA |
| 2408333 | VILA SA |
| 2409444 | MAJOR CONPREST SRL |
| 2412687 | PROPSIM SRL |
| 2428586 | LAURENCE SRL |
| 3249961 | SERBAN COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25