VIVALU ANIS SRL
CUI 29428693 · J2011001494174
VIVALU ANIS SRL are CUI 29428693, nr. de înregistrare J2011001494174, înmatriculată pe 08.12.2011. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2024: cifră de afaceri 7.062.481 lei, profit net 9.752 lei, 41 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 7,1 mil lei · mediana 166 mii lei | de 43× mediana |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 1 mii lei | 752% din mediană |
| Salariați | 41 · mediana 2 | de 21× mediana |
| Marjă netă | 0.1% · mediana 1% | 10% din mediană |
| Cifră pe salariat | 172 mii lei · mediana 131 mii lei | 131% din mediană |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.062.481 | 4.454.396 | 3.998.317 | 1.595.253 | 1.971.069 | 937.353 | 515.129 | 337.850 | 214.247 | 124.848 | 55.803 | 61.979 | 0 |
| Venituri totale | 7.062.481 | 4.454.410 | 4.033.399 | 1.764.413 | 1.971.075 | 1.013.602 | 515.129 | 337.915 | 214.281 | 124.848 | 55.803 | 61.979 | 0 |
| Cheltuieli totale | 7.037.598 | 4.407.228 | 3.456.729 | 1.461.850 | 1.596.345 | 953.310 | 625.309 | 430.099 | 278.346 | 183.904 | 101.638 | 120.374 | — |
| Profit / pierdere brută | 24.883 | 47.182 | 576.670 | 302.563 | 374.730 | 60.292 | -110.180 | -92.184 | -64.065 | -59.056 | -45.835 | -58.395 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 9.752 | 9.086 | 538.459 | 287.890 | 354.933 | 50.630 | -115.395 | -95.559 | -70.809 | -62.797 | -47.359 | -58.395 | 0 |
| Active imobilizate | 774.137 | 788.858 | 432.746 | 12.052 | 11.791 | — | 60.750 | 121.913 | 182.250 | 243.064 | 129 | 193 | 257 |
| Active circulante | 792.392 | 603.953 | 950.919 | 298.502 | 107.665 | 87.682 | 50.976 | 19.911 | 44.817 | 25.584 | 17.862 | 15.689 | 7.679 |
| Stocuri | 713.030 | 524.447 | 40.103 | 36.394 | 45.987 | 46.453 | 48.075 | 13.993 | 37.476 | 13.782 | 16.004 | 13.924 | 5.047 |
| Creanțe | 58.686 | 62.652 | 41.265 | 3.442 | 146 | 146 | 1.862 | 2.265 | 5.222 | 8.347 | 506 | 73 | 1.120 |
| Casa și conturi la bănci | 20.676 | 16.854 | 869.551 | 258.666 | 61.532 | 41.083 | 1.039 | 3.653 | 2.119 | 3.455 | 1.352 | 1.692 | 1.512 |
| Cheltuieli în avans | 8.729 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 810.779 | 617.585 | 447.525 | 67.216 | 164.008 | 487.167 | 561.841 | 476.544 | 466.228 | 436.999 | 123.545 | 74.077 | 7.736 |
| Capitaluri proprii | 764.479 | 775.226 | 936.140 | 243.338 | -44.552 | -399.485 | -450.115 | -334.720 | -239.161 | -168.351 | -105.554 | -58.195 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 41 | 38 | 33 | 27 | 25 | 22 | 18 | 13 | 10 | 8 | 8 | 6 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.12.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VIVALU ANIS SRL |
| Nr. reg. com. | J2011001494174 |
| EUID | ROONRC.J2011001494174 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-12-08 |
| Sediu social | Str. Stadionului, 1, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. STADIONULUI, NR.1, BL.M3, SC.2, ET.9, AP.79 |
| Telefon | 0745084880 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CER SENIN:VOICU SNC inactiv | aceeași clădire |
| ABM 2007 SRL inactiv | 121 m |
| ADITZA & MARIO PRI S.R.L. | 121 m |
| AGENŢIA IMOBILIARĂ ACASĂ SRL | 121 m |
| ALLIANZ-TIRIAC ASIGURARI SA BUCURESTI SUCURSALA GALATI | 121 m |
| AMA&BUDY S.R.L. inactiv | 121 m |
| AMOS WORLD S.R.L. | 121 m |
| ANDMARIER SRL | 121 m |
| ANUŢA-MIMI SRL | 121 m |
| AUDITOR PANAIT S.R.L. | 121 m |
| AUTOKLASOR SRL inactiv | 121 m |
| AUTOSORLUMI S.R.L. inactiv | 121 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 1637630 | GOLDEN EAGLE SA |
| 1649759 | METAL TONUS SRL |
| 2642554 | CER SENIN:VOICU SNC inactiv |
| 11314459 | BIATANI S.R.L. |
| 13708190 | FOTBAL CLUB DUNAREA GALATI S.A. |
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Galaţi
| 1634855 | ROLLAND SRL |
| 1635133 | C.P.ORIZONT SRL |
| 1642700 | PATICOM SRL |
| 1650850 | BISTRO KAPRI SRL |
| 2676891 | NICNIC SRL |
| 4210811 | ANDRA COMEXIM SRL |
| 4486443 | BIOMAT DESIGN SRL |
| 5251550 | GHEDO '94 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25