Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

PROFY S.R.L.

CUI 2943794 · J24/1285/1992 · este sub incidența Legii nr. 85/2006

cu contul HoReCaOS, sau pe email

PROFY S.R.L. are CUI 2943794, nr. de înregistrare J24/1285/1992, înmatriculată pe 02.07.1992. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4646. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 31.821 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

1/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2015)
+1 Activă de 34 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -25 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană

Comparat cu 270.666 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net -25 mii lei
2011: -263 mii lei 112012: -25 mii lei 122013: -24 mii lei 132014: -32 mii lei 142015: -25 mii lei 15
Salariați 1
2011: 2 112012: 1 122013: 1 132014: 1 142015: 1 15
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20152014201320122011
Venituri totale00109.865
Cheltuieli totale24.77331.82124.37625.419270.531
Profit / pierdere brută-24.773-31.821-24.375-25.419-260.666
Profit / pierdere netă-24.773-31.821-24.375-25.419-262.816
Active imobilizate1.478.8441.478.8441.478.8441.478.8441.478.474
Active circulante48.75247.74951.43950.29348.896
Stocuri47.28747.28747.28747.28747.287
Creanțe1.3051274.0512.7651.550
Casa și conturi la bănci16033510124159
Datorii1.841.8421.816.0651.787.9341.762.4141.735.228
Capitaluri proprii-314.246-289.472-257.651-233.277-207.858
Capital subscris vărsat20.20020.20020.20020.20020.200
Număr mediu de salariați11112

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 01.02.1993
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
CAEN principal4646
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCPROFY SRL
Nr. reg. com.J24/1285/1992
EUIDROONRC.J24/1285/1992
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1992-07-02
Sediu socialBld. Regele Mihai I, 24, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ
Domiciliu fiscalJUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. REGELE MIHAI I, NR.24, AP.35
Telefon0262213021
Webwww.profy.ro

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALSAMER SRL inactiv aceeași clădire
ARHIRAM STUDIO S.R.L. aceeași clădire
BREBRAND S.R.L. aceeași clădire
CAMINUL AM SRL aceeași clădire
DUNDAR SRL inactiv aceeași clădire
EUROPEAN POLICY PHORUM SRL aceeași clădire
EXPERT PROEXIM SRL aceeași clădire
EXPERT REPARAŢII CLN&MC SRL inactiv aceeași clădire
INTERNERA SRL inactiv aceeași clădire
LIV MARSIM TAX S.R.L. aceeași clădire
MAINI SRL inactiv aceeași clădire
NEGRENCEA SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46382011 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (15)

Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

2203885 CAMINUL AM SRL
2205517 PROMPT-CO SRL
3625519 MARCEL POP SOCIETATE IN NUME COLECTIV
3810567 STEFANIK STEFAN ASOCIATIE FAMILIALA
4787896 JILLCONS SRL
5240683 INTERNERA SRL inactiv
6984070 BREGER COM SRL
7717003 SEBESYEN VASILE MARCEL PERSOANA FIZICA
9360631 NEGRENCEA & PROD-COM SRL
10157895 WILL-NERA TRANS SRL
11002589 VARAIN SRL
11381822 BERKI ANDREA CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ

CAEN autorizat (24)

012101240125012701494511452145224523452445254531453245334534454145424543454445454550552056105630

Alte firme din Maramureş

4949637 MEROM SRL
6551220 ZUP - DEMI COM SRL
6888781 KASANER PRODIMPEX SRL
7716520 MEDIKA H & S IMPEX SRL
10231304 MARAVET S.R.L.
11697192 AC HELCOR PHARMA SRL
11910389 ACTINOVA SRL
15666997 AUDIOPRO SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25