MEDICAL ILIUŢĂ MONICA SRL
CUI 29440484 · J2011000734349
MEDICAL ILIUŢĂ MONICA SRL are CUI 29440484, nr. de înregistrare J2011000734349, înmatriculată pe 12.12.2011. Sediul social e în Loc. Videle, Oraş Videle, jud. Teleorman. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8621. În 2025: cifră de afaceri 1.261.476 lei, profit net 628.963 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-09 | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 VIDELE | Servicii de medicina muncii (Rev.2) | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 220 mii lei | 574% din mediană |
| Profit net | 629 mii lei · mediana 40 mii lei | de 16× mediana |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 49.9% · mediana 22.2% | 225% din mediană |
| Cifră pe salariat | 252 mii lei · mediana 202 mii lei | 125% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.261.476 | 1.200.545 | 1.037.631 | 866.547 | 788.942 | 722.329 | 583.454 | 513.730 | 432.002 | 437.570 | 413.608 | 359.590 | 289.200 | 86.030 |
| Venituri totale | 1.261.522 | 1.200.585 | 1.037.667 | 866.559 | 788.942 | 722.829 | 583.454 | 513.730 | 432.002 | 437.570 | 413.608 | 359.590 | 289.213 | 86.030 |
| Cheltuieli totale | 578.337 | 443.883 | 371.640 | 324.045 | 287.655 | 304.066 | 235.311 | 245.293 | 231.699 | 299.423 | 241.179 | 214.556 | 202.841 | 41.036 |
| Profit / pierdere brută | 683.185 | 756.702 | 666.027 | 542.514 | 501.287 | 418.763 | 348.143 | 268.437 | 200.303 | 138.147 | 172.429 | 145.034 | 86.372 | 44.994 |
| Profit / pierdere netă | 628.963 | 721.404 | 655.858 | 534.455 | 493.396 | 412.014 | 342.614 | 263.304 | 195.984 | 133.770 | 144.540 | 134.246 | 77.705 | 37.795 |
| Active imobilizate | 473.113 | 313.116 | 380.017 | 277.532 | 288.280 | 278.097 | 284.662 | 288.845 | 297.225 | 318.008 | 301.385 | 251.732 | 121.786 | 113.172 |
| Active circulante | 913.865 | 906.245 | 592.506 | 755.661 | 887.056 | 713.058 | 852.342 | 519.346 | 441.358 | 228.262 | 153.444 | 140.753 | 109.436 | 7.119 |
| Stocuri | 31 | 31 | 31 | — | 3.267 | 898 | — | — | — | 170 | 30.748 | 14.392 | 10.989 | 198 |
| Creanțe | 538.611 | 581.228 | 550.588 | 592.377 | 63.592 | 26.538 | 37.048 | 72.755 | 64.931 | 82.901 | 64.255 | 29.614 | 23.274 | — |
| Casa și conturi la bănci | 375.223 | 324.986 | 41.887 | 163.284 | 820.197 | 685.622 | 815.294 | 446.591 | 376.427 | 145.191 | 58.441 | 96.747 | 75.173 | 6.921 |
| Datorii | 570.271 | 310.213 | 128.921 | 311.034 | 987.632 | 50.886 | 266.135 | 279.865 | 210.328 | 18.015 | 60.343 | 142.539 | 115.522 | 82.296 |
| Capitaluri proprii | 816.707 | 909.148 | 843.602 | 722.159 | 187.704 | 940.269 | 870.869 | 528.326 | 528.255 | 528.255 | 394.486 | 249.946 | 115.700 | 37.995 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.12.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Videle |
| CAEN principal | 8621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEDICAL ILIUŢĂ MONICA SRL |
| Nr. reg. com. | J34/734/2011 |
| EUID | ROONRC.J2011000734349 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-12-12 |
| Sediu social | Str. Poştei, 29, Orş. Videle, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, ORŞ. VIDELE, STR. POŞTEI, NR.29 |
| Telefon | 0723509211 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIMAR & FLOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTOMAH PRIMARK S.R.L. | aceeași clădire |
| VIDACOM SRL | aceeași clădire |
| C & Z & M INVEST S.R.L. | 228 m |
| ALIGARD SRL inactiv | 242 m |
| ANBITON GARAGE S.R.L. inactiv | 242 m |
| ANCASI PRINT ART S.R.L. | 242 m |
| ARUS C SRL inactiv | 242 m |
| BORISS - LAU CONSTRUCT SRL | 242 m |
| BRUTARIA LA ROBERT S.R.L. | 242 m |
| COSFLAMAR VIDEX SRL | 242 m |
| DANIO PÂȘU COM S.R.L. inactiv | 242 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Teleorman
Actualizat ANAF: 2026-08-12 · ONRC: 2026-10-25