POPRYM LUX S.R.L.
CUI 29501875 · J22/2286/2011
POPRYM LUX S.R.L. are CUI 29501875, nr. de înregistrare J22/2286/2011, înmatriculată pe 30.12.2011. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2024: cifră de afaceri 30.767 lei, pierdere netă 53.903 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 31 mii lei · mediana 158 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | -54 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -175.2% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 31 mii lei · mediana 175 mii lei | 18% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30.767 | 35.418 | 44.228 | 59.223 | 34.548 | 58.728 | 46.943 | 37.890 | 32.922 | 42.222 | 23.826 | 20.738 | 19.536 |
| Venituri totale | 30.767 | 35.418 | 44.228 | 63.223 | 34.548 | 58.728 | 46.943 | 37.890 | 32.922 | 52.222 | 23.826 | 20.738 | 19.536 |
| Cheltuieli totale | 84.362 | 75.203 | 63.349 | 52.988 | 30.883 | 53.351 | 49.972 | 35.721 | 30.445 | 36.293 | 44.559 | 45.603 | 33.588 |
| Profit / pierdere brută | -53.595 | -39.785 | -19.121 | 10.235 | 3.665 | 5.377 | -3.029 | 2.169 | 2.477 | 15.929 | -20.733 | -24.865 | -14.052 |
| Profit / pierdere netă | -53.903 | -40.139 | -19.563 | 9.602 | 3.329 | 4.789 | -3.499 | 1.791 | 1.819 | 14.363 | -21.448 | -25.407 | -14.638 |
| Active imobilizate | 38.336 | 66.234 | 23.967 | 41.942 | — | — | — | — | — | — | 8.556 | 27.222 | 45.936 |
| Active circulante | 988 | 1.897 | 2.479 | 2.439 | 945 | 650 | 1.235 | 555 | 1.362 | 137 | 1.866 | 719 | 2.486 |
| Stocuri | 221 | 343 | 869 | 189 | 84 | 60 | 147 | 115 | 73 | 45 | 182 | 171 | 295 |
| Creanțe | 628 | 628 | 628 | 628 | 628 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 139 | 926 | 982 | 1.622 | 233 | 590 | 1.088 | 440 | 1.289 | 92 | 1.684 | 548 | 2.191 |
| Datorii | 182.028 | 156.931 | 75.108 | 73.480 | 39.645 | 42.680 | 48.054 | 43.875 | 46.473 | 47.067 | 71.715 | 67.786 | 62.860 |
| Capitaluri proprii | -142.704 | -88.800 | -48.662 | -29.099 | -38.700 | -42.030 | -46.819 | -43.320 | -45.111 | -46.930 | -61.293 | -39.845 | -14.438 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.12.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | POPRYM LUX SRL |
| Nr. reg. com. | J22/2286/2011 |
| EUID | ROONRC.J22/2286/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-12-30 |
| Sediu social | Str. Răzoarelor, 1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. RĂZOARELOR, NR.1, BL.957, SC.B, ET.4, AP.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOBY NTZ FLOR S.R.L. | aceeași clădire |
| IASI ANTICOROSION-PAINT SRL inactiv | aceeași clădire |
| INDOOR CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| INDOOR MP SRL | aceeași clădire |
| INOVITEL SRL | aceeași clădire |
| KAN 19 S.R.L. | aceeași clădire |
| LIPSA SOFT S.R.L. | aceeași clădire |
| TEXBOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| VEROMAR CONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CROSS TECHNOLOGY S.R.L. inactiv | 26 m |
| EDMORIS DISTRIBUTION SRL inactiv | 26 m |
| INTERNAŢIONAL TEX SRL inactiv | 26 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2012 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 19774290 | GAVRILUŢI CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 20120745 | INOVITEL SRL |
| 20874110 | LIPŞA D. DUMITRU-DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 22985107 | ZAHARIA A. NUTA ASOCIATIE FAMILIALA |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1956680 | EYAD & SOARE KINAN SNC |
| 1964055 | STOICAN FAST SCS |
| 3205132 | LUGAST IMPEX SRL |
| 3420335 | IONELA I SRL |
| 3637700 | AVIDO SRL |
| 4108227 | JOHNY SRL |
| 5028339 | MAGIC ALIMENT SRL |
| 5345094 | LUCIFER V.D. SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25