ANEMARY SISTERS S.R.L.
CUI 29588317 · J52/44/2012
ANEMARY SISTERS S.R.L. are CUI 29588317, nr. de înregistrare J52/44/2012, înmatriculată pe 25.01.2012. Sediul social e în Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 11.882 lei, profit net 6.041 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 199 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 3 mii lei | 213% din mediană |
| Marjă netă | 50.8% · mediana 1.6% | de 32× mediana |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11.882 | 260.607 | 284.946 | 258.620 | 234.277 | 204.851 | 194.982 | 165.936 | 153.597 | 118.997 | 122.822 | 147.447 | 109.370 | 75.593 |
| Venituri totale | 11.999 | 260.607 | 284.946 | 258.620 | 234.277 | 205.178 | 194.982 | 165.936 | 153.597 | 118.997 | 122.822 | 147.447 | 109.370 | 75.593 |
| Cheltuieli totale | 4.761 | 229.381 | 261.302 | 236.569 | 183.737 | 187.766 | 188.441 | 155.885 | 149.745 | 129.392 | 133.878 | 193.196 | 129.750 | 82.741 |
| Profit / pierdere brută | 7.238 | 31.226 | 23.644 | 22.051 | 50.540 | 17.412 | 6.541 | 10.051 | 3.852 | -10.395 | -11.056 | -45.749 | -20.380 | -7.148 |
| Profit / pierdere netă | 6.041 | 28.670 | 20.845 | 19.716 | 48.407 | 15.919 | 4.591 | 8.392 | 2.316 | -11.855 | -14.741 | -50.172 | -23.125 | -7.148 |
| Active circulante | 58.461 | 63.432 | 54.694 | 44.097 | 61.768 | 44.281 | 58.706 | 57.879 | 51.902 | 72.545 | 70.732 | 58.926 | 75.540 | 38.801 |
| Stocuri | 1.236 | — | 8.526 | 10.525 | 14.080 | 29.285 | 35.798 | 46.445 | 47.440 | 68.415 | 65.755 | 53.939 | 74.849 | 37.004 |
| Creanțe | 15.471 | 14.758 | 14.755 | 14.755 | 14.755 | 9.426 | 9.426 | 7.298 | 3.597 | 3.128 | 3.128 | 3.128 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 41.754 | 48.674 | 31.413 | 18.817 | 32.933 | 5.570 | 13.482 | 4.136 | 865 | 1.002 | 1.849 | 1.859 | 691 | 1.797 |
| Datorii | 9.141 | 21.416 | 41.349 | 51.596 | 88.983 | 118.903 | 150.247 | 154.011 | 156.426 | 179.385 | 165.717 | 139.170 | 105.613 | 45.749 |
| Capitaluri proprii | 49.320 | 42.016 | 13.345 | -7.499 | -27.215 | -74.622 | -91.541 | -96.132 | -104.524 | -106.840 | -94.985 | -80.244 | -30.073 | -6.948 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.01.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANEMARY SISTERS SRL |
| Nr. reg. com. | J52/44/2012 |
| EUID | ROONRC.J52/44/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-01-25 |
| Sediu social | Str. Domnească, 54, Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT PALANCA COM. FLOREŞTI-STOENEŞTI, STR. DOMNEASCĂ, NR.54 |
| Telefon | 0725676174 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&C SERVICE VEST S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO SOL BIANCA SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRO SOL RYANA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BORIS BYGG SRL | aceeași clădire |
| BORIS PAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| C.A.S.F. CONSTRUCT ART S.R.L. | aceeași clădire |
| CEZAR & AYAN DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| COMPACT STOEMAR DESIGN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DARNIC NOANE CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| EAN AI S.R.L. | aceeași clădire |
| ECO SOL VERA SRL inactiv | aceeași clădire |
| GABRIEL MEGA CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (25)
Alte firme din Giurgiu
| 346803 | HIPEREXIM SRL |
| 350308 | COMPANIA IMPERATOR COMIMPEX SRL |
| 362027 | VEGA PROD LOGISTICS SRL |
| 1283096 | ROXANA OC SRL |
| 1283185 | PADO SRL |
| 1284016 | TIBO SRL |
| 1284067 | FRANZDO SRL |
| 1284113 | ELVA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25