D.M.G. PROFIL POINT SRL
CUI 29640130 · J2012000151084
D.M.G. PROFIL POINT SRL are CUI 29640130, nr. de înregistrare J2012000151084, înmatriculată pe 09.02.2012. Sediul social e în Municipiul Făgăraş, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4333. În 2025: cifră de afaceri 1.348.508 lei, profit net 93.595 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 221 mii lei | 610% din mediană |
| Profit net | 94 mii lei · mediana 19 mii lei | 501% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 6.9% · mediana 9.3% | 74% din mediană |
| Cifră pe salariat | 674 mii lei · mediana 141 mii lei | 477% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.348.508 | 671.167 | 57.510 | 49.838 | 71.915 | 26.341 | 51.581 | 20.500 | 6.600 | 186.976 | 589.808 | 918.103 | 855.458 | 278.015 |
| Venituri totale | 1.348.994 | 671.167 | 60.430 | 49.838 | 71.915 | 26.341 | 51.581 | 20.500 | 6.600 | 187.918 | 590.983 | 918.180 | 855.535 | 278.029 |
| Cheltuieli totale | 1.220.920 | 745.419 | 109.560 | 104.785 | 62.137 | 111.178 | 117.153 | 43.270 | 5.168 | 199.398 | 333.747 | 815.405 | 692.082 | 276.595 |
| Profit / pierdere brută | 128.074 | -74.252 | -49.130 | -54.947 | 9.778 | -84.837 | -65.572 | -22.770 | 1.432 | -11.480 | 257.236 | 102.775 | 163.453 | 1.434 |
| Profit / pierdere netă | 93.595 | -90.465 | -49.705 | -55.446 | 9.058 | -85.101 | -66.088 | -22.975 | 1.234 | -11.493 | 216.094 | 86.331 | 137.787 | 1.205 |
| Active imobilizate | 117.980 | 117.807 | 127.694 | 140.370 | 79.516 | 79.938 | 76.706 | 76.706 | 76.706 | 76.706 | 96.228 | 7.049 | 7.839 | — |
| Active circulante | 180.568 | 247.981 | 12.352 | 20.889 | 35.961 | 12.502 | 13.327 | 9.855 | 6.792 | 5.174 | 413.517 | 220.408 | 172.307 | 13.501 |
| Stocuri | 89.335 | 155.136 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 209 |
| Creanțe | 15.422 | 33.300 | 2.698 | 3.073 | — | 6.526 | 1.144 | 7.335 | 5.527 | 3.948 | 56 | 6.273 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 75.811 | 59.545 | 9.654 | 17.816 | 35.961 | 5.976 | 12.183 | 2.520 | 1.265 | 1.226 | 413.461 | 214.135 | 172.307 | 13.292 |
| Datorii | 567.682 | 728.517 | 412.310 | 383.817 | 282.589 | 268.610 | 181.102 | 111.542 | 85.504 | 85.133 | 66.193 | 0 | 39.020 | 12.096 |
| Capitaluri proprii | -269.134 | -362.729 | -272.264 | -222.558 | -167.112 | -176.170 | -91.069 | -24.981 | -2.006 | -3.253 | 443.552 | 227.457 | 141.126 | 1.405 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 9 | 10 | — | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.02.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş |
| CAEN principal | 4333 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | D.M.G. PROFIL POINT SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000151084 |
| EUID | ROONRC.J2012000151084 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-02-09 |
| Sediu social | Str. Doamna Stanca, 184, Mun. Făgăraş, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. DOAMNA STANCA, NR.184 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BUJORUL DE MUNTE SRL inactiv | 62 m |
| ACTR PROD SRL | 74 m |
| AUTO SCOOTER S.R.L. | 74 m |
| CARMELUX SRL | 74 m |
| FITHUB SRL | 74 m |
| H.G. CONSTRUCT SRL | 74 m |
| MAGIC SCOOTER S.R.L. | 74 m |
| MECANOPLAST SA inactiv | 74 m |
| NEW ITALIAN STAR SRL | 74 m |
| OCTASS MOB SRL | 74 m |
| STOMASTE PROD S.R.L. inactiv | 74 m |
| UNIVERSAL METAL SRL | 74 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4333 | 2025 |
| 4120 | 2012 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Braşov
| 4077457 | COMO BENE SRL |
| 4164928 | LALA-COM SRL |
| 6026484 | STOLUJA PREST SRL |
| 7626541 | TINKOR IMPEX SRL |
| 7768538 | FASADA SERV SRL |
| 9283849 | SELUGIPS SRL |
| 9438196 | DUOCOMPECT SRL |
| 10454705 | SURIN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25