SYLMAR PREST SRL
CUI 29678754 · J32/96/2012
SYLMAR PREST SRL are CUI 29678754, nr. de înregistrare J32/96/2012, înmatriculată pe 10.02.2012. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8219. În 2014: cifră de afaceri 75.800 lei, profit net 27.147 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 75.800 | 115.000 | 16.120 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 75.806 | 115.002 | 16.121 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | — | — | 6 | 8.180 | 25.110 | 46.385 | 39.489 | 15.410 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | -8.180 | -25.108 | 29.421 | 75.513 | 711 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | -8.180 | -25.108 | 27.147 | 72.063 | 436 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.803 | 17.166 | 26.529 | — |
| Active circulante | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.359 | 68.831 | 86.138 | 50.404 | 2.436 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 209 |
| Casa și conturi la bănci | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.359 | 68.831 | 86.138 | 50.404 | 2.227 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 95 | 1.657 | 2.434 | 0 |
| Capitaluri proprii | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.353 | 68.359 | 76.539 | 101.647 | 74.499 | 2.436 |
| Capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 05.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 8219 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SYLMAR PREST SRL |
| Nr. reg. com. | J32/96/2012 |
| EUID | ROONRC.J32/96/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-02-10 |
| Sediu social | Str. Movilei, 5, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MOVILEI, NR.5, AP.2 |
| Telefon | 0756201774 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.J TILING GRESIE & FAIANȚĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| TOMAS PROD SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATROPOS STYLE S.R.L. | 44 m |
| ATROPOS TAX SRL | 44 m |
| ECSACT EVENTS&LOGISTIC S.R.L. | 44 m |
| HUND UND KATZEN SPA S.R.L. | 44 m |
| SOKU CAPITAL S.R.L. | 102 m |
| XCEL GROUP S.R.L. | 102 m |
| VLAD BARBER 96 S.R.L. inactiv | 152 m |
| HARINK ENTERPRISES S.R.L. | 157 m |
| RESTAURANT ROBYADELLE S.R.L. inactiv | 157 m |
| ZENCORE ASCEND S.R.L. | 158 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8219 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25