P.C.E. PROMOBALKAN SRL
CUI 29690952 · J24/103/2012
P.C.E. PROMOBALKAN SRL are CUI 29690952, nr. de înregistrare J24/103/2012, înmatriculată pe 13.02.2012. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4332. În 2023: cifră de afaceri 5.689 lei, pierdere netă 848 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 19 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 5.689 | 38.262 | 60.107 | 62.050 | 47.082 | 48.642 | 31.408 | 2.150 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 5.689 | 38.262 | 61.184 | 62.050 | 47.082 | 48.642 | 31.408 | 2.150 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | — | — | 6.287 | 36.704 | 45.487 | 48.964 | 51.418 | 48.464 | 34.035 | 19.678 | 4.148 | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -598 | 1.558 | 15.697 | 13.086 | -4.336 | 178 | -2.627 | -17.528 | -4.148 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -848 | 588 | 15.072 | 12.497 | -4.809 | -310 | -2.941 | -17.571 | -4.148 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.749 | 5.498 | — | 514 | 514 | 514 |
| Active circulante | 78 | 78 | 78 | 72.975 | 83.174 | 66.613 | 49.866 | 45.992 | 34.419 | 27.340 | 277 | 286 | 286 | 286 |
| Stocuri | — | — | — | 2.815 | 13.780 | 14.567 | 17.328 | 19.745 | 21.397 | 20.884 | — | — | — | — |
| Creanțe | 75 | 75 | 75 | 68 | 2.670 | 2.660 | 1.876 | 1.800 | 1.800 | 6.189 | 42 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3 | 3 | 3 | 70.092 | 66.724 | 49.386 | 30.662 | 24.447 | 11.222 | 267 | 235 | 286 | 286 | 286 |
| Datorii | 2.337 | 2.337 | 2.337 | 74.386 | 85.173 | 82.607 | 79.434 | 70.752 | 61.617 | 54.357 | 4.225 | 600 | 600 | 600 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 1.077 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -2.259 | -2.259 | -2.259 | -1.411 | -1.999 | -17.071 | -29.568 | -24.760 | -24.449 | -21.519 | -3.948 | 200 | 200 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.02.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 4332 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | P.C.E. PROMOBALKAN SRL |
| Nr. reg. com. | J24/103/2012 |
| EUID | ROONRC.J24/103/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-02-13 |
| Sediu social | Str. Macului, 4, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MACULUI, NR.4, AP.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EDU FIL S.R.L. | aceeași clădire |
| EUFORIA COLECTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FLEURANGE EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| COK BEAUTY S.R.L. inactiv | 36 m |
| CONSRENOZA SRL inactiv | 36 m |
| HELIOFARM SRL inactiv | 36 m |
| MATRICK PRO CONSTRUCT S.R.L.-D. | 36 m |
| MLD TRANSPORT EXPRES S.R.L. inactiv | 36 m |
| ACCOUNT CONCEPT SRL | 50 m |
| BB-KID DRIVER S.R.L. | 50 m |
| CADET MEDIA S.R.L. | 50 m |
| CAHOL BETON SRL | 50 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4332 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Maramureş
| 2205720 | FLORA SRL |
| 2211101 | LEMN-PLAST-METAL SRL |
| 2388430 | GRAAF NEMETH SRL |
| 3888841 | LAMBRIUL SRL |
| 4672071 | DENOR SRL |
| 5170472 | TRAHIT SRL |
| 6920246 | GEROM PRODUCTION LTD SRL |
| 7366891 | MELOCOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25