EROS SERVICE SRL
CUI 2981283 · J1992004206131
EROS SERVICE SRL are CUI 2981283, nr. de înregistrare J1992004206131, înmatriculată pe 07.07.1992. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4751. În 2025: cifră de afaceri 222.561 lei, profit net 25.682 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 223 mii lei · mediana 199 mii lei | 112% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 3 mii lei | 908% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 11.5% · mediana 1.6% | 719% din mediană |
| Cifră pe salariat | 223 mii lei · mediana 224 mii lei | 99% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 222.561 | 266.647 | 232.865 | 171.524 | 75.008 | 22.562 | 51.999 | 75.319 | 103.308 | 166.751 | 205.228 | 222.878 | 169.684 | 105.564 | 62.568 |
| Venituri totale | 222.561 | 266.647 | 232.865 | 171.524 | 73.440 | 58.336 | 51.999 | 75.373 | 103.308 | 166.751 | 205.228 | 222.878 | 169.684 | 106.979 | 62.618 |
| Cheltuieli totale | 191.987 | 164.795 | 172.145 | 145.061 | 161.097 | 79.742 | 108.374 | 137.541 | 147.886 | 218.658 | 228.764 | 228.745 | 199.002 | 184.466 | 118.247 |
| Profit / pierdere brută | 30.574 | 101.852 | 60.720 | 26.463 | -87.657 | -21.406 | -56.375 | -62.168 | -44.578 | -51.907 | -23.536 | -5.867 | -29.318 | -77.487 | -55.629 |
| Profit / pierdere netă | 25.682 | 85.556 | 51.005 | 23.861 | -88.410 | -22.067 | -56.840 | -62.921 | -45.611 | -53.575 | -29.692 | -12.554 | -34.241 | -77.487 | -55.629 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 11.842 | 29.604 | 47.367 | 65.129 | — | — | — | 250 |
| Active circulante | 135.753 | 118.522 | 46.322 | 38.503 | 58.478 | 137.019 | 125.265 | 130.445 | 135.654 | 163.530 | 149.691 | 180.747 | 179.282 | 158.005 | 121.286 |
| Stocuri | 96.753 | 55.874 | 18.441 | 30.983 | 54.789 | 103.741 | 114.239 | 124.971 | 132.411 | 159.967 | 147.507 | 159.686 | 142.408 | 95.991 | 63.780 |
| Creanțe | 924 | 1.121 | 439 | — | 1.745 | 370 | 8.658 | 649 | 1.760 | 2.475 | 8 | 8.756 | 17.229 | 56.367 | 51.208 |
| Casa și conturi la bănci | 38.076 | 61.527 | 27.442 | 7.520 | 1.944 | 32.908 | 2.368 | 4.825 | 1.483 | 1.088 | 2.176 | 12.305 | 19.645 | 5.647 | 6.298 |
| Datorii | 818.546 | 826.997 | 840.353 | 883.539 | 927.375 | 917.506 | 883.686 | 843.868 | 803.918 | 803.946 | 754.294 | 690.529 | 676.510 | 620.992 | 507.036 |
| Capitaluri proprii | -682.793 | -708.475 | -794.031 | -845.036 | -868.897 | -780.487 | -758.421 | -701.581 | -638.660 | -593.049 | -539.474 | -509.782 | -497.228 | -462.987 | -385.500 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.02.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4751 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EROS SERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J1992004206131 |
| EUID | ROONRC.J1992004206131 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-07-07 |
| Sediu social | Str. Unirii, 19B, CAMERA NR.2, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. UNIRII, NR.19B, CAMERA NR.2, ET.2, AP.19 |
| Telefon | 0723575071 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX & SON TRAVEL SRL | aceeași clădire |
| BACUM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| BUILDING SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ESPRESSO HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| LADY ÎN BUCĂTĂRIE SRL | aceeași clădire |
| LYST WEAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MAXIMON S.R.L. | aceeași clădire |
| MOOZ SERVICES SRL | aceeași clădire |
| ROB DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| SNOW RABBIT S.R.L. | aceeași clădire |
| TRAVEL HOSPITALITY S.R.L. | aceeași clădire |
| VERGY'S STYLE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4751 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
| 1858305 | LUCY CONSERVICE SRL |
| 1861440 | COM ARTIZANA SRL |
| 1864838 | COMTEXT SA |
| 1866820 | GALLANT SRL |
| 1879766 | METTEXIN SA |
| 1885113 | VIOTEX SRL |
| 1887289 | STANDARD EXIM SRL |
| 1889620 | PARTENER SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08