PECORA EDUARD FOREST SRL
CUI 29832402 · J2012000463350
PECORA EDUARD FOREST SRL are CUI 29832402, nr. de înregistrare J2012000463350, înmatriculată pe 29.02.2012. Sediul social e în Loc. Buziaş, Oraş Buziaş, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 240. În 2025: cifră de afaceri 320.512 lei, profit net 4.159 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 321 mii lei · mediana 254 mii lei | 126% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 8 mii lei | 55% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 1.3% · mediana 3.2% | 41% din mediană |
Comparat cu 11.857 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 320.512 | 284.515 | 494.040 | 244.597 | 327.082 | 525.244 | 402.781 | 226.120 | 359.718 | 87.366 | 88.256 | 13.887 |
| Venituri totale | 320.512 | 284.515 | 494.543 | 244.598 | 327.082 | 525.881 | 408.781 | 220.578 | 430.260 | 87.367 | 88.256 | 13.887 |
| Cheltuieli totale | 315.561 | 283.749 | 492.417 | 263.232 | 362.659 | 459.722 | 421.041 | 211.291 | 368.754 | 82.868 | 93.492 | 35.509 |
| Profit / pierdere brută | 4.951 | 766 | 2.126 | -18.634 | -35.577 | 66.159 | -12.260 | 9.287 | 61.506 | 4.499 | -5.236 | -21.622 |
| Profit / pierdere netă | 4.159 | 643 | 1.786 | -22.096 | -39.564 | 60.900 | -17.251 | 5.569 | 56.369 | 1.878 | -7.883 | -21.622 |
| Active imobilizate | 222.107 | 132.568 | 157.916 | 115.107 | 204.028 | 166.348 | 50.110 | 3.524 | 1.715 | 2.522 | 3.328 | — |
| Active circulante | 276.060 | 200.826 | 423.256 | 124.172 | 67.144 | 159.538 | 77.360 | 46.259 | 48.784 | 113.150 | 50.529 | 4.518 |
| Stocuri | 247.365 | 141.431 | 389.824 | 54.379 | 43.527 | 41.615 | 48.603 | 11.031 | 5.542 | 75.194 | 26.114 | — |
| Creanțe | 32.940 | 66.879 | 23.549 | 17.123 | 11.176 | 66.858 | 16.629 | 1.004 | 40.465 | 34.176 | 21.045 | 2.689 |
| Casa și conturi la bănci | -4.245 | -7.484 | 9.883 | 52.670 | 12.441 | 51.065 | 12.128 | 34.224 | 2.777 | 3.780 | 3.370 | 1.829 |
| Datorii | 799.355 | 638.741 | 522.904 | 227.632 | 236.228 | 251.378 | 113.862 | 18.924 | 23.827 | 143.201 | 83.264 | 25.940 |
| Capitaluri proprii | -301.188 | -305.347 | 58.268 | 11.647 | 34.944 | 74.508 | 13.608 | 30.859 | 26.672 | -27.529 | -29.407 | -21.422 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.02.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buziaş |
| CAEN principal | 240 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PECORA EDUARD FOREST SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000463350 |
| EUID | ROONRC.J2012000463350 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-02-29 |
| Sediu social | Str. Timişului, 4, CONSTRUCȚIA 1. CAMERA 1, Orş. Buziaş, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, ORŞ. BUZIAŞ, STR. TIMIŞULUI, NR.4, CONSTRUCȚIA 1. CAMERA 1 |
| Telefon | 0256334435 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIRTERM SERVICE SRL | aceeași clădire |
| INTEGRITY ECO DRIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| LIVADA BIO DE ALUNI SRL | aceeași clădire |
| MASTER BUSINESS EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| TRUPA CU ASAR SRL | aceeași clădire |
| VESATERM EXECUȚIE S.R.L. | aceeași clădire |
| VESATERM SRL | aceeași clădire |
| VISIONIS LANDSCAPE DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRIANA R29 BUSINESS S.R.L. | 110 m |
| AGRO-VALSEBA SRL inactiv | 110 m |
| BIG ARTFOOD S.R.L. | 110 m |
| LARI&RAZVI EXPRESS S.R.L. | 110 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 240 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25