WINERS MOBS SRL
CUI 29837620 · J2012000304163
WINERS MOBS SRL are CUI 29837620, nr. de înregistrare J2012000304163, înmatriculată pe 29.02.2012. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3100. În 2025: cifră de afaceri 8.358.255 lei, profit net 255.404 lei, 21 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-28 | REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PU | Mobilier (Rev.2) | 16 mii lei |
| 2024-04-01 | Comuna Birca (Consiliul Local Birca) | Mobilier (Rev.2) | 263 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 8,4 mil lei · mediana 254 mii lei | de 33× mediana |
| Profit net | 255 mii lei · mediana 7 mii lei | de 34× mediana |
| Salariați | 21 · mediana 2 | de 11× mediana |
| Marjă netă | 3.1% · mediana 3% | 103% din mediană |
| Cifră pe salariat | 398 mii lei · mediana 162 mii lei | 246% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.358.255 | 7.182.389 | 6.096.639 | 12.178.088 | 3.939.314 | 2.364.249 | 1.964.948 | 1.327.788 | 871.934 | 745.977 | 663.972 | 423.761 | 124.214 | 93.809 |
| Venituri totale | 8.747.586 | 7.383.950 | 6.104.133 | 12.615.387 | 3.939.024 | 2.377.575 | 1.981.557 | 1.417.346 | 909.786 | 794.217 | 700.469 | 475.021 | 129.533 | 93.809 |
| Cheltuieli totale | 8.436.715 | 7.076.912 | 5.840.534 | 11.527.316 | 3.469.439 | 2.203.392 | 1.853.213 | 1.362.331 | 899.830 | 740.926 | 695.343 | 516.263 | 165.850 | 88.567 |
| Profit / pierdere brută | 310.871 | 307.038 | 263.599 | 1.088.071 | 469.585 | 174.183 | 128.344 | 55.015 | 9.956 | 53.291 | 5.126 | -41.242 | -36.317 | 5.242 |
| Profit / pierdere netă | 255.404 | 245.880 | 226.577 | 1.088.071 | 469.585 | 146.937 | 107.709 | 41.587 | 864 | 53.291 | 5.126 | -46.106 | -40.203 | 2.429 |
| Active imobilizate | 1.260.320 | 1.454.512 | 808.547 | 75.506 | 516.587 | 572.848 | 442.567 | 406.639 | 77.607 | 82.120 | 35.443 | 31.122 | 20.190 | 21.319 |
| Active circulante | 3.434.386 | 2.927.245 | 2.293.276 | 4.435.698 | 2.401.211 | 1.312.087 | 689.771 | 797.019 | 506.937 | 335.907 | 156.040 | 148.055 | 48.434 | 33.343 |
| Stocuri | 1.781.253 | 1.558.865 | 865.586 | 1.044.627 | 1.828.824 | 1.045.086 | 277.510 | 595.888 | 448.839 | 290.078 | 109.440 | 104.028 | 34.373 | 23.280 |
| Creanțe | 882.858 | 235.096 | 493.355 | 2.570.283 | 388.557 | 252.159 | 324.809 | 148.960 | 45.116 | 43.421 | 40.610 | 42.809 | 9.973 | 5.912 |
| Casa și conturi la bănci | 770.275 | 1.133.284 | 934.335 | 820.788 | 183.830 | 14.842 | 87.452 | 52.171 | 12.982 | 2.408 | 5.990 | 1.218 | 4.088 | 4.151 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 3.643 | 3.725 | 23.320 | 23.320 | 23.320 | — | — | — | — | — | 0 |
| Datorii | 3.874.419 | 3.816.874 | 2.782.820 | 2.322.163 | 1.816.910 | 1.696.418 | 1.030.760 | 1.209.789 | 608.942 | 443.289 | 270.036 | 262.857 | 106.198 | 52.033 |
| Capitaluri proprii | 820.287 | 564.883 | 319.003 | 2.192.684 | 1.104.613 | 211.837 | 124.898 | 17.189 | -24.398 | -25.262 | -78.553 | -83.680 | -37.574 | 2.629 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 21 | 20 | 20 | 23 | 17 | 15 | 15 | 12 | 10 | 11 | 5 | 6 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.02.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dolj |
| CAEN principal | 3100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | WINERS MOB'S SRL |
| Nr. reg. com. | J16/304/2012 |
| EUID | ROONRC.J2012000304163 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-02-29 |
| Sediu social | Str. Sărarilor, 31, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. SĂRARILOR, NR.31 |
| Telefon | 0400766852650 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.M.C. CONTAB S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTA NIC WAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COMAT DOLJ SA | aceeași clădire |
| DA CENTER SRL | aceeași clădire |
| DUMYS ARHITECTURA S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRONICS REDGUARD SRL | aceeași clădire |
| NEW OZONE SOURCE S.R.L. | aceeași clădire |
| PROIF DESIGN SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| PROIF SERV COM SRL | aceeași clădire |
| SÂNZIANA CATERING S.R.L. | aceeași clădire |
| SÂNZIANA SPRING SRL | aceeași clădire |
| ACA TRADEX S.R.L. | 16 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3109 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (22)
Sunt 22 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (25)
Alte firme din Dolj
| 2296345 | OPTIMISTII SRL |
| 2323075 | AUTOGAZ-TG SRL |
| 4709731 | TANOPEX SRL |
| 5467849 | TRĂISTARU COMIRA S.R.L. |
| 6124601 | MASIDAN COM SRL |
| 6778720 | METALCOM SRL |
| 6847382 | MELECOM SRL |
| 7099883 | ARTA MOBILEI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25