BEA & SEBASIG SRL
CUI 29862896 · J10/160/2012
BEA & SEBASIG SRL are CUI 29862896, nr. de înregistrare J10/160/2012, înmatriculată pe 06.03.2012. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2023: cifră de afaceri 72.870 lei, profit net 19.980 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 73 mii lei · mediana 111 mii lei | 66% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 23 mii lei | 88% din mediană |
| Marjă netă | 27.4% · mediana 26.9% | 102% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 72.870 | 81.742 | 64.298 | 59.859 | 54.595 | 48.068 | 46.281 | 40.326 | 42.893 | 19.997 | 10.460 |
| Venituri totale | 72.870 | 81.742 | 64.298 | 59.859 | 57.659 | 48.068 | 46.281 | 40.326 | 42.893 | 19.997 | 10.460 |
| Cheltuieli totale | 48.931 | 35.758 | 30.140 | 63.690 | 25.566 | 22.505 | 22.896 | 36.765 | 28.617 | 16.121 | 8.228 |
| Profit / pierdere brută | 23.939 | 45.984 | 34.158 | -3.831 | 32.093 | 25.563 | 23.385 | 3.561 | 14.276 | 3.876 | 2.232 |
| Profit / pierdere netă | 19.980 | 43.532 | 32.229 | -5.627 | 30.363 | 24.121 | 21.996 | 2.351 | 12.989 | 3.154 | 1.875 |
| Active imobilizate | — | 1.247 | 1.898 | 2.549 | 5.305 | 5.080 | 7.947 | 10.778 | 11.000 | 0 | 143 |
| Active circulante | 40.972 | 133.246 | 203.164 | 192.686 | 99.006 | 69.375 | 44.708 | 23.769 | 24.414 | 6.952 | 3.258 |
| Stocuri | — | — | — | — | 3.364 | 3.363 | 2.769 | 2.769 | 1.800 | 0 | — |
| Creanțe | — | — | 158 | 2.660 | 120 | 120 | 120 | 120 | 0 | 0 | — |
| Casa și conturi la bănci | 40.972 | 133.246 | 203.006 | 190.026 | 95.522 | 65.892 | 41.819 | 20.880 | 22.614 | 6.952 | 3.258 |
| Datorii | 20.752 | 58.492 | 172.593 | 103.812 | 7.261 | 7.768 | 10.089 | 13.977 | 17.196 | 1.723 | 1.326 |
| Capitaluri proprii | 20.220 | 76.001 | 32.469 | 91.423 | 97.050 | 66.687 | 42.566 | 20.570 | 18.218 | 5.229 | 2.075 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.03.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEA & SEBASIG SRL |
| Nr. reg. com. | J10/160/2012 |
| EUID | ROONRC.J10/160/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-03-06 |
| Sediu social | Str. Panduri, 9, CAM.3, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. PANDURI, NR.9, CAM.3 |
| Telefon | 0722886930 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALS DENTAL LABORATORY SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| MIAMAR SRL | aceeași clădire |
| SALUTE ACTIV ASIG SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ inactiv | aceeași clădire |
| ANTIQUE EVENTS & CATERING SRL | 16 m |
| IDEEA DENT SRL | 16 m |
| IDEEA DENTISTRY S.R.L. | 16 m |
| ISMILE SERVICII STOMATOLOGICE SRL | 16 m |
| FIRST DYNAMIC CONTRACTOR S.R.L. | 60 m |
| GOOD NUTRITION CONSULTING SRL | 60 m |
| LIVIU PROJECT MANAGEMENT S.R.L. | 60 m |
| COMERCIAL BULEVARD SRL | 85 m |
| SAPORI LOUNGE S.R.L. | 93 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2012 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 46921208 | ALS DENTAL LABORATORY SHOP S.R.L. |
| 50589981 | SALUTE ACTIV ASIG SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ inactiv |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25