CALINANDER CONSTRUCT SRL
CUI 29891883 · J20/210/2012
CALINANDER CONSTRUCT SRL are CUI 29891883, nr. de înregistrare J20/210/2012, înmatriculată pe 12.03.2012. Sediul social e în Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 18.500 lei, pierdere netă 34.154 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 19 mii lei · mediana 221 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | -34 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -184.6% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 18.500 | 33.000 | — | 61.650 | 9.130 | 10.079 | 4.600 | 77.643 | — | 0 | 30.000 | 207.491 | 14.000 | 49.463 |
| Venituri totale | 46.836 | 33.000 | 0 | 61.650 | 9.130 | 10.079 | 4.604 | 77.652 | 0 | 0 | 30.000 | 207.491 | 14.000 | 49.466 |
| Cheltuieli totale | 80.990 | 74.376 | 4.470 | 889 | 9.849 | 207 | 1.298 | 31.200 | 1.712 | 60 | 561 | 9.572 | 7.930 | 13.178 |
| Profit / pierdere brută | -34.154 | -41.376 | -4.470 | 60.761 | -719 | 9.872 | 3.306 | 46.452 | -1.712 | -60 | 29.439 | 197.919 | 6.070 | 36.288 |
| Profit / pierdere netă | -34.154 | -41.376 | -4.470 | 59.004 | -993 | 9.602 | 3.168 | 44.122 | -1.712 | -60 | 28.539 | 191.694 | 5.230 | 34.804 |
| Active imobilizate | 73.667 | 99.667 | 125.667 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 2.592 | 2.592 |
| Active circulante | 195.932 | 228.086 | 243.462 | 373.599 | 315.007 | 315.726 | 306.174 | 302.818 | 259.813 | 262.629 | 262.568 | 234.779 | 39.857 | 37.174 |
| Stocuri | 32.232 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
| Creanțe | 143.929 | 203.029 | 203.133 | 3.133 | 3.030 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 19.771 | 25.057 | 40.329 | 370.466 | 311.977 | 315.726 | 306.174 | 302.818 | 259.813 | 262.629 | 262.568 | 234.779 | 39.857 | 37.174 |
| Datorii | 2.667 | 0 | 0 | 0 | 412 | 138 | 188 | 0 | 1.118 | 2.222 | 2.101 | 2.851 | 2.215 | 4.762 |
| Capitaluri proprii | 266.932 | 327.753 | 369.129 | 373.599 | 314.595 | 315.588 | 305.986 | 302.818 | 258.695 | 260.407 | 260.467 | 231.928 | 40.234 | 35.004 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.03.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Haţeg |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CALINANDER CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J20/210/2012 |
| EUID | ROONRC.J20/210/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-03-12 |
| Sediu social | Str. Hunedoarei, 10, Orş. Haţeg, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, ORŞ. HAŢEG, STR. HUNEDOAREI, NR.10 |
| Telefon | 0040744794070 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADIORA RESIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| BIZNEST S.R.L. | aceeași clădire |
| BLACK & WHITE PLATTEN S.R.L. | aceeași clădire |
| BUMBI TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| CFT TRUST S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVIMAR TWINS SRL | aceeași clădire |
| EMPOWER LINE S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORĂRIA SARALEXIS S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| GHENCIAN DESIGN SRL | aceeași clădire |
| GUTMAX GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| GUTMIXT TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| MARILIV TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 38094576 | CRYS ANDRE ŞI SYLV SRL inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Hunedoara
| 2092094 | GRAZIA TAMASAN SRL |
| 2118275 | MIHAI HIDROCON SRL |
| 2119092 | GENU IMPEX SRL |
| 2126740 | ALCON SRL |
| 2667940 | FERM CONSTRUCT SRL |
| 4779532 | ADIROD PRODEXIM SRL |
| 5184249 | AUTENTIC MATER COM SRL |
| 5599521 | AV CONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25