ROARING BEAUTY SRL
CUI 29913388 · J40/2893/2012
ROARING BEAUTY SRL are CUI 29913388, nr. de înregistrare J40/2893/2012, înmatriculată pe 15.03.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2015: cifră de afaceri 27.561 lei, profit net 33 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 2 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 27.561 | 17.642 | 6.524 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27.561 | 17.642 | 6.524 | 0 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | 26.701 | 25.405 | 19.465 | — |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 860 | -7.763 | -12.941 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | -8.293 | -13.137 | 0 |
| Active circulante | — | — | — | — | — | 0 | 5.030 | 1.104 | 724 | 400 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | — | — | 0 | 5.030 | 1.104 | 724 | 400 |
| Datorii | 20.997 | 20.997 | 20.997 | 20.997 | 20.997 | 20.997 | 26.027 | 22.134 | 13.461 | 0 |
| Capitaluri proprii | -20.997 | -20.997 | -20.997 | -20.997 | -20.997 | -20.997 | -20.997 | -21.030 | -12.737 | 400 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.03.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROARING BEAUTY SRL |
| Nr. reg. com. | J40/2893/2012 |
| EUID | ROONRC.J40/2893/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-03-15 |
| Sediu social | Str. Mihai Vodă, 7A, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. MIHAI VODĂ, NR.7A, ET.1, AP.7 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FRIESIAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRO SPRING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALPHA - CEVAD SRL inactiv | aceeași clădire |
| TAPNAPP SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLOOMING GARDEN SRL inactiv | 26 m |
| C.S.V. MUNDI EXCHANGE SRL | 26 m |
| IFN VORTEXIM SRL | 26 m |
| LA VINA WINE S.R.L. inactiv | 26 m |
| TIME WARP PICTURE INTERNATIONAL SRL inactiv | 26 m |
| TURISM BON VOYAGE SRL | 26 m |
| XYZ SERVICII ONLINE SRL inactiv | 26 m |
| GALDO TRADING CO SRL inactiv | 47 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2012 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25