HEPOSA SRL
CUI 29921950 · J40/2983/2012
HEPOSA SRL are CUI 29921950, nr. de înregistrare J40/2983/2012, înmatriculată pe 16.03.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6619. În 2025: cifră de afaceri 1.379.655 lei, pierdere netă 61.384 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 111 mii lei | de 12× mediana |
| Profit net | -61 mii lei · mediana 23 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -4.4% · mediana 26.9% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 1,4 mil lei · mediana 152 mii lei | 908% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.379.655 | 1.628.971 | 1.546.802 | 860.920 | 887.935 | 707.950 | 701.031 | 288.419 | 242.975 | 0 | 16.441 | 13.906 | 118.788 | 120.257 |
| Venituri totale | 1.379.655 | 1.628.971 | 1.546.802 | 900.331 | 887.935 | 707.950 | 701.031 | 288.419 | 242.975 | 0 | 16.441 | 16.088 | 118.788 | 120.614 |
| Cheltuieli totale | 1.441.039 | 249.955 | 421.169 | 273.847 | 466.786 | 211.701 | 471.957 | 228.046 | 213.878 | 28.161 | 45.700 | 84.299 | 61.416 | 45.972 |
| Profit / pierdere brută | -61.384 | 1.379.016 | 1.125.633 | 626.484 | 421.149 | 496.249 | 229.074 | 60.373 | 29.097 | -28.161 | -29.259 | -68.211 | 57.372 | 74.642 |
| Profit / pierdere netă | -61.384 | 1.341.156 | 1.110.164 | 617.480 | 412.269 | 489.673 | 222.728 | 57.489 | 25.497 | -28.161 | -30.370 | -68.694 | 53.760 | 71.024 |
| Active imobilizate | 85.184 | 29.826 | 28.003 | 35.428 | 0 | 4.207 | 15.414 | 4.973 | — | — | — | 2.184 | 10.066 | — |
| Active circulante | 2.849.469 | 2.985.979 | 1.684.074 | 1.046.106 | 539.516 | 609.913 | 242.768 | 13.965 | 51.881 | 3.048 | 20.002 | 45.512 | 105.491 | 74.335 |
| Stocuri | 2.787 | 17.227 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 15.704 | 8.868 | 2.810 | 2.945 | 28.014 | 1.364 | — | 50.030 | 3.048 | 20.002 | 11.017 | 72.037 | 18.636 |
| Casa și conturi la bănci | 2.846.682 | 2.953.048 | 1.675.206 | 1.043.296 | 536.571 | 581.899 | 241.404 | 13.965 | 1.851 | — | 0 | 34.495 | 33.454 | 55.699 |
| Datorii | 32.173 | 46.766 | 84.193 | 63.814 | 27.007 | 513.880 | 157.942 | 5.675 | 96.108 | 131.233 | 118.826 | 116.150 | 115.317 | 74.095 |
| Capitaluri proprii | 2.902.480 | 2.969.039 | 1.627.884 | 1.017.720 | 512.509 | 100.240 | 100.240 | 13.263 | -44.227 | -128.185 | -98.824 | -68.454 | 240 | 240 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 17.05.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HEPOSA SRL |
| Nr. reg. com. | J40/2983/2012 |
| EUID | ROONRC.J40/2983/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-03-16 |
| Sediu social | Bld. Iuliu Maniu, 65, CAMERA 1, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD. IULIU MANIU, NR.65, BL.7P, SC.3, ET.9, AP.100CAM1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABILITY CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACASA 2000 TOT ASIG - AGENT DE ASIGURARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AILES SHOP SRL | aceeași clădire |
| ALCO FM SERVICES SRL | aceeași clădire |
| ALL CREDIT MANAGEMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALMA MAR SERVICES SRL | aceeași clădire |
| AMAVIC DISTRIBUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| ANYA DEBRA OPERATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| B & R INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| BABYKID SRL inactiv | aceeași clădire |
| BAM PREMIUM ESTATE DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| BAM PREMIUM MOBILITY S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6209 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (78)
Sunt 78 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25