LIMARI ROMSERV TRADING SRL
CUI 29938439 · J29/437/2012
LIMARI ROMSERV TRADING SRL are CUI 29938439, nr. de înregistrare J29/437/2012, înmatriculată pe 20.03.2012. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4762. În 2021: cifră de afaceri 1.209.117 lei, pierdere netă 39.300 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 199 mii lei | 609% din mediană |
| Profit net | -39 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | -3.3% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 242 mii lei · mediana 224 mii lei | 108% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.209.117 | 1.461.344 | 1.799.426 | 1.551.738 | 1.823.416 | 1.983.500 | 1.964.719 | 1.771.886 | 1.621.555 | 1.296.519 |
| Venituri totale | 1.209.117 | 1.461.344 | 1.795.476 | 1.551.817 | 1.823.574 | 1.983.500 | 1.964.719 | 1.771.886 | 1.621.555 | 1.296.519 |
| Cheltuieli totale | 1.236.568 | 1.389.305 | 1.766.988 | 1.391.361 | 1.704.954 | 2.002.776 | 1.956.963 | 1.765.501 | 1.615.554 | 1.295.518 |
| Profit / pierdere brută | -27.451 | 72.039 | 28.488 | 160.456 | 118.620 | -19.276 | 7.756 | 6.385 | 6.001 | 1.001 |
| Profit / pierdere netă | -39.300 | 60.515 | 10.626 | 145.026 | 103.605 | -19.276 | 6.515 | 6.385 | 5.041 | 1.001 |
| Active imobilizate | 5.996 | 124.416 | 124.416 | 123.747 | 122.147 | 121.642 | 121.642 | 7.708 | — | — |
| Active circulante | 852.415 | 623.878 | 317.296 | 279.301 | 253.007 | 109.855 | 101.352 | 87.258 | 116.550 | 92.063 |
| Stocuri | 520.681 | 462.513 | 259.470 | 265.619 | 233.056 | 4.751 | 7.080 | -4.995 | 68.048 | 46.748 |
| Creanțe | 174.996 | 88.670 | 31.200 | 6.036 | 7.399 | 105.950 | 89.131 | 83.281 | 31.915 | 1.720 |
| Casa și conturi la bănci | 156.738 | 72.695 | 26.626 | 7.646 | 12.552 | -846 | 5.141 | 8.972 | 16.587 | 43.595 |
| Datorii | 619.493 | 470.076 | 224.009 | 154.550 | 271.682 | 231.630 | 203.852 | 82.339 | 110.308 | 90.862 |
| Capitaluri proprii | 238.918 | 278.218 | 217.703 | 248.498 | 103.472 | -133 | 19.142 | 12.627 | 6.242 | 1.201 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 6 | 5 | 5 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.03.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 4762 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LIMARI ROMSERV TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J29/437/2012 |
| EUID | ROONRC.J29/437/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-03-20 |
| Sediu social | Str. Salvador, 4, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. SALVADOR, NR.4 |
| Telefon | 0758339339 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| RADCAR INTERSTAR SRL | aceeași clădire |
| ROM ALEX SRL | aceeași clădire |
| VALIFER SERV SRL | aceeași clădire |
| DANNY KET CONSTRUCT SRL | 35 m |
| GRIDESIGN PROIECT SRL inactiv | 53 m |
| ROMADI PROD SRL | 57 m |
| ROMADI SPEDITION EUROPE SRL | 57 m |
| NEPTUNE DISCOVERER SRL | 77 m |
| NEPTUNE EXPLORER GREEN SRL | 77 m |
| DORDIN COM SRL | 80 m |
| YANDRE INVEST SRL | 80 m |
| SOLARIS VOLT CONECT S.R.L. inactiv | 84 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4762 | 2012 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25